Testesteron iğnesi hakkında?

Yaşım 22 boyum 1.81 kilom 71 tığ gibi ince gözüküyorum Kilo alamıyorum Body e başladım değişen bişey yok testesteron iğnesi yaptırsam Kilo alıp biraz kas yapıp toparlayabilir miyim?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bak profesyonel bir vücut geliştirici olarak söylüyorum..
    1- İdmanların her zaman ağır olsun
    2-Her zaman yüksek kalori al fakat abur cubur şeylerden değil tabi mesela tam tahıl yüksek karbonhidrat ve yüksek protein almalısın.. Beslenme bunda en etkili faktör
    3-Uykun düzenli olsun

Steroid işi kolay değil hem pahalı hemde zahmetli yani zahmetli dediğim iğnesi vurduğun zaman şişmessin yediğin yemeğin 2 belki 3 katını yemen, ve yaptığın idmanın 2 katı ağır idman yapman gerekiyor.. Bence steroid kullanmadan önce kilo aldırıcı ve kas yıkımını engelleyen ve kasın inşasını kolaylaştıran supplementler kullanman gerekir.. İyi günler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Sakın! Bunlar ilaç sınıfına girerler ve kullanımı için gerçekten ihtiyacınız olmalı + bilen birinden yardım almalısınız. Kaldı ki müsabık sporcu değilseniz veya genetik zirvenize ulaşmamışsanız zaten tatmin edici bir etkisi olmaz.
    İnce yapılı iseniz ektomorf bünye olma ihtimaliniz yüksek. Bu yüzden, aldığınız besinlerin yüksek kalorili olmasına dikkat edin ve kompleks karbonhidrat kaynakları tüketin.
    Spor salonuna gidiyorsanız ve salondaki antrenörler iyi ise zaten size yardımcı olurlar.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

1|0
    0|0
  • 1) Suç sende. Sebep ya beslenmen kötü ya da sağlık sorunun var ve hastaneye hayla gitmemişsin.
    2) İyi idman yapmıyorsundur.
    3) Testesteron diyorsunda sen 1 kür yapmak ne kadar maliyetli ve uğraşlı haberin var mı öyle 1 vurayım şişeyim olayı yok. Tek Testesteron kullanırsan vücudun su toplar saf kas olmaz yani. Ayrıca beslenmen zaten kötü üstüne küre gireceksin küre giren kişi daha fazla protein ve karb vs. ihtiyacı duyuyor beslenmeni artıracaksın. Creatine, Whey proteini, Glutamine, Bcaa, Amino Asit gibi takviyelerin olacak.
    4) Tek başına Testesteron etkili olmaz. Yanlış enjekte yaparsan %90 ihtimal ile felç kalırsın. Sonra hastanelerde toplar ailen seni. Kür bitiminden sonra ise Prengly'e geçmen lazım. Kür bitince ve kürden sonra ise supplementlerin ve beslenmen eksiksiz olmalı.
    5) Spor geçmişin en az 2 yıl değilse bu senin zararına olur geçri 2 yıllık spor geçmişine bile önermem ama neyse.
    6) Antrenmanın daha sert olmalı vurdum iğneyi şişecem olayını unut 1 kere.

Kısacası paran yoksa + iyi antrenman yapamıyorsan + beslenmen kötüyse + supplementleri alamıyorsan kullanamıyorsan, sağlına zarar verirsin yakaladığın çok azcık bir hacim olur ve biraz kilo artışı olur fakat kür bitiminde kaybedersin ve bu da sonra sende moral bozukluğu yaşatır.

0|0
    0|0
  • Testosteron gibi yani Anobolik hormanları asla önermem. Kilo alamıyorsan bunun 2 nedeni vardır ya herhangi bir rahatsızlık veya beslenmeniz çok kötü.

Kilo alımı için; Kilo başına 5,6 Gr Karbonhidrat ve kilo başına 1.5 oranında protein değerleriyle beslenme programı hazırlayın.

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Onun cok buyuk zarari var vurulma beyne zarari var felc eder ileede cok asiri kilo alirsin ignesiz yapin sporunuzu

0|0
    0|0
  • kiloyu bilmem ama kas yaparsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...