Irkçılığın Arkasında Duran ve Yalan Söylediği Kanıtlanmış Bir Fenerbahçe Yönetimi Galatasaray Hakkında Ne Yüzle Böyle Sözler Söyleyebilir?

Bundan 1.5 sene önce Kadıköy'de oynanan derbide Fenerbahçe li taraftarlar Drogba ve Eboue ye muz göstererek ırkçılık yapmışlardı ondan hemen sonra FB yönetimi o ırkçı taraftarlarıda yanına alıp bir basın toplantısı düzenledi o toplantıda o taraftarların kesinlikle oyunculara muz göstermediklerini sadece o taraftarların sindirim sistemleri bozuk olduğu için stada muz sokmuşlar diyip komik bir yalan uydurmuşlardı ancak o basın toplantısından 1 gün sonra kamera görüntüleri ortaya çıktı ve görüntülerde taraftarların Drogba ve Eboue ye muz gösterdikleri net bir şekilde görülüyordu yani FB yönetimi bunca futbolseverleri aptal yerine koyup kandırmıştı Aziz Yıldırım'ın Galatasaray a bir küfür etmediği kalmış şimdi soruyoruz böyle bir yönetim nasıl olurda GS hakkında böyle sözler söyleyebilir? Dahada önemlisi hala bunlara inanan insanlar varmı?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1) Federasyona laf atman çok saçma. Madem federasyon Fenerbahçe'yi destekliyor sizin demeniz ee niye tüm kupaları Fenerbahçe alamıyor? Neden galatasaray ezeli rakibi olduğu halde kupa kazanabiliyor? Siz iyi sezonunuzda federasyona laf atmazsınız çünkü sorun yok. Fakat kaybedince hemen ağlıyorsunuz. 2011de lig tv gibi yayıncı kuruluşları olmasa yani tff ile anlaşmış olmasa küme düşecektiniz. Sebep ne peki gs küme düşerse gsli taraftarlar lig tv vb. paketlerini iptal edecek bu da Süper Ligin izlenme oranını büyük oranla düşürecektir.
    2) Otobüs taşlamak.
    3) Küfürlü sloganlar.
    4) Melo'nun yaptığı hareketler haftalardır cezalı duruma düşmemek için bir türlü yemediği sarı kart ve en sonunda FB maçında oynatılması için önce ki maçta cezalı olacak şekilde kart çıkartıyorlar sonunda o da kasten yapıldı zaten.
    5) Bu sene ne hilelerle 2. liğe geçtiğinizi çok iyi biliyoruz. Örnek Beşiktaş maçından 3 puan alabilmek için Dany'i yolladınız dany 1-2 maç daha puan kaybı yaşattı beşiktaşa. Fakat 1-2 sene sonra gerçek rekabet gelecek bu lige. Anadolu takımları güçleniyor, eskiden son sıralarda tamamlayan sivasspor, kasımpaşa gibi takımlar güçleniyor. Bursaspor, Karabük vb. de eklenir buna. Beşiktaş kendi sahasını bitirdiği zaman mali olarka vaya ilerleyecek. Gerçi çoğu takı devlet destekli değil ki stad yapılsın. gs'nin kendisine ait stadı bile yok. Zamanında Fransızlara baktığınız onlara yer açtığınızı çok iyi biliyoruz.
    6) Hele Juventus maçı tam komedi zemini kasten bozdunuz geçri Uefa elenmesini istiyordu Juventus'un o yüzden Uefa müdahale etmedi buna. Zemin bu kadar kötüyken oynatmazdı Uefa o maçı. Zemini kasten bozduğunuzun görüntüleri var siz bozuk zeminde 15 dakika oynarken juventus 45 dakika oynadığı ve ne hikmettir ki Juventus'un o 5 kişilik orta sahanın olduğu bölüm rezalet.
    7) melo o hareketleri burada yapabiliyor başka ligde hayatta yapamaz bak Ambrabat ne oldu hakeme gözlük işareti yaptı 3 maç ceza yedi La Liga da.
    Daha say say bitmez.

0|0
    0|0
    • Sana şimdi bu söylediğin sözleri öyle bir yediririmki bir daha burada yazı yazamazsın siz iyi olduğunuz zaman fenerasyonu hiç eleştirmediniz demişsin biz şampiyon olduktan sonra bile federasyonu eleştirdik al www.kizlarsoruyor.com/.../q531075-sampiyonluk-kupasini-galatasaraya-yildirim ben bu soruları GS şampiyon olduktan sonra sordum aynı şekilde yöneticilermizde her seferinde federasyonu eleştirdibiz o kupaları engellere rağmen aldık Melo diyorsun peki FB Türkiyede yaptığı şikeleri başka bir ligde yapsa cezasız kalabilirmiydi FBnin şike yaptığı her yerden tescillendi ama Lifde hiçbir ceza almadı

• Hahaha :D

1) Sen olayı anlamıyorsun ya adam başkan çok mu zor hakemleri ayarlamak hayır değil. Eğer gerçekten FB şampiyon yapmak istese buna kimse engel olamaz istediği hakemi ayarlar istediği hakeme istediği kararları verdirtebilir.
      2) 2011 de küme düşüyordunuz ayrıca madem şike yaptık sizi de yendik sizde bizden para aldınız hadi inkar et madem şike yapmışık. 2011 de FB'ye operasyon yapıldı ve ligde rekabet olsun diye FB'yi düşüşe geçirmek için yapılan bir oyundur. Bir sürü delil sunuldu ayrıca o görüntüde çekilen çantada söylenilen miktarda para almıyor bu bile gösterildi mahkemede.
      3) gslileri gördük Real Madrid'in sahasında onların seyircileri arasında bilet alsınlar taraftara sataşsınlar kızlara laf atsınlar askıntılık yapsınlar üstüne Real Madridlilerden sopa yesinler :D Tribün karıştı Real Madridliler fena sopa çektiler gslilere sen önce takımına bak.

• 4) Köpeği bana hiç savunmaya bile başlama o küfür hareketleri, dil çıkartmaları, foulleri, gol sevinçlerinde ki hareketlerini filan kimse görmüyor sebep kırmızı kart vermemek ceza vermemek.

Kızlar Ne Diyor 1

• Fenerbahçe yönetimine kimse inanmıyorki zaten kendilerinden başka

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 5

• Son yıllarda gördüğüm en büyük tiyatroyu yapıyor gs yönetimi o kadar güzel senaryo hazırlamışlar ki kulubun battığını koca gs oyuncuya para bile veremeyecek hallere düşürdüğünü saklamak için hisseli harikalar kumpanyası düzenlemişler gerçekten de çok iyi senaryo en iyi erkek dalında ergen ataman oscar alır en iyi yönetmen dalında da ünal aysal açık ara alır oscar birde ülkede oscarlık oyuncular yetişmiyor derler alın işte görün oscarlık oyunları

0|0
    0|0
    • pardon en iyi erkek demişim el alışkanlığı en iyi kadın dalında oscarı alır ergin yok yaa ondan da vazgeçtim hiç bir kadının bu kadar korkak olacağını sanmıyorum ergini kadın kategorisine koyarak kadınlara haksızlık yapmayalım o ayrı bir ırk şu an eşi benzeri yok

• Satırlarca yazı yazmışsın ama soruma cevap yok demogoji yapmayın, Sizin anlayacağınız dilden yazayım o zaman artık tarih sizi ezeli rakibinden korkarak maça çıkmamyan kulup olarak hatırlacaktır. bu saaten sonra bir şey yazsanda eminim içi boş satırlar olur o yüzden yazsanda cevap alamazsın

• Demogojiyi sen yapıyorsun burada soruyu soran benim sen ise yukarda yazdıklarım hakkında hiçbirşey söylemeden tamamen alakasız bir şekilde gelmiş birşeyler yazmışsın ve utanmadan birde bana cevap ver diyorsun daha birşey yazma zaten sende benle tartışabilecek bir kapasitesi göremedim malesef

• Basketbolada ŞİKE yi getirdiler Fenerasyonun ztn rengi belliydi iyice belli ettiler şimdi alsınlar kupayı ztn adalet olsaydı şu an çoktan GALATASARAY şampiyondu..

0|0
    0|1
    • Federasyon Fenerbahçeli olsa gs senelerdir kupa kaldıramaz siz neyin kafasını yaşıyorsunuz.

• öncelikle bunu bir gslinin söylemesi için kendi takımlarının yaptıkları şeylere bakmaları lazım o yüzden bu soruya 15 20 kelime yazıp cevap vermicem küçük bir örnekle gidiyorum Fenerbahçe otobüsünü filen taşlamakla olmaz bu iş haydi iyi geceler.

0|1
    0|0
  • gs çokmu temiz

0|0
    0|0
  • yinede bir ermenizm kuruluşu olan galatasaraydan iyidir

0|2
    0|1
Yükleniyor...