Galatasaray'ın derbi maçına çıkmama kararı hakkında ne düşünüyorsunuz? benim fikrim; haklı?

Galatasaray'ın derbi maçına çıkmama kararı hakkında ne düşünüyorsunuz?
benim fikrim; haklı.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Aaaa neden amaa :D biz onları bekliyorduuk :P

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• ilk oluyo herhalde bu da niye cıkmıyorlar ki korktu desek korkmazlar top sonuçta yuvarlak her şey olabilir e korkmadılarsa niye cıkmıyorlar cok sacma ne olursa olsun cıkmaları lazımdı FenerBahçeli olarak her daim bekliyoruz ;)

0|1
    0|1
  • la korkaksınız olum hepiniz :D

0|1
    1|1
  • Bildiğiniz gibi maça gitmemek ertelenmiş cemal nalga olayıyla birleşince küme düşmek demek. Küme düşünce de bütün oyuncular serbest kalacak. Zaten galatasaray lütfi arıboğanın açıklamalarından birinde de amatör branşlarda küçülmeye gidileceğine dair sinyaller verilmişti. Yani işin özeti mali sıkıntıları yüzünden kapanacak olan Basketbol takımları Fenerbahçe'yi ortaya atarak kapanacak. Tabiki bu durumda kandırılan taraftarlar olcak.

0|0
    0|1
    • Çok şaşırdım bu yorumunu okuyunca gerçekleri gören bir taraftar gerçekten saygı duydum

Erkekler Ne Diyor 6

• Sonuna kadar haklı GS nasıl seyircisiz oynadıysa FB de oynamalıydı ama Fenerasyon herzamanki gibi rengini belli etti çifte standart var burada onca olay oldu para cezası buna sadece gülünür sonuna kadar arkalarındayız kararın ztn Fenerasyon ve hakemler devreye girmese GS Fenerin sahasında maçı yenmişti son saniyelerde adam faulle aldı gitti basket attı herkezde gördü nolduğunu hakeminde gözü önünde basketbolada ŞİKE yi soktular yazık..

0|1
    0|1
  • Batmakta olan bir kulubün son çırpınışlarını izliyoruz aylardır basketbolculara para veremiyorlar paraları yok çünkü arayo külübe 3 tane ihtar çekti bonsu kaç maça çıkmadı sakatım diye işte bu rezilliklerini kapatmak için böyle bir yöntem bulmuşlar Allah için süper plan bu şekilde ligten çekilecekler ve taraftara da kahramanca bir destan yazdık diyecekler ve her zaman ki gibi gazla çalışan gs camiası bunu yiyecek

Yıllardır olan bir şey bu olaylar eğer böyle bir şey olsa Fenerbahçe Trabzona gitmezdi her sene trabzonda bu ortamın 10 katı yaşıyoruz ama korkaklar gibi kaçmıyoruz gidiyoruz gideceğiz

0|0
    0|1
  • Sırf bu Fenerbahçe yüzünden. Türkiye sporu ne hale geldi yazıklar olsun. Adamları koruyalım diye yapmadıkları kalmadı. Kim bunlar abi? Türk sporundan daha önde duruyorlar. Her maç sonrası ona bunu tehdit ediyorlar hepsi deli yürek olmuş. Adamlar biz var olalımda Türkiye sporu ne halde olursa olsun diyor resmen umurlarında değil kafalarına koymuşlar bu ülkenin en güçlüsü biziz demeyi hile hurda ile tehdit daha saymadıgım bir ton şey. Bu ülkenin kara lekesidir fenerbahçe en azından aziz ve tayfası. Başlarınada koymuşlar koca kafalı demiröreni ne derseler yaptırtıyorlar. Devam böyle devam yakında avrupa kupalarına bile gidemicez ozmn dersinz en büyük fenerbahce diye.

0|0
    0|0
  • korktular bence.

0|1
    0|1
  • ünal aysalın tek derdi parasızlık bu yüzden takımları müsabakalardan çekip sadece futbol takımını idare edecek. fenerbahçe bahanesi

0|1
    0|1
  • korkunun ecele faydası yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...