Galatasaray'ın maça çıkmama kararı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Galatasaray, basketbol federasyonunun yanlı tutumu karşısında serisinin son maçına çıkmama kararı aldı.
Sizler ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sonuna kadar kararın arkasındayız basketbolada ŞİKE yi soktular yazık bütün seri maçlarında hakemlerin tavrı ortada bide üstüne Fenerasyon istedikleri tek kupa içinse bunlar aynı Trabzonun hakkını yedikleri gibi GS ninde hakkını yiyerek alsınlar varsın ;)

0|0
    0|0
    • şampiyonluk serilerinde Fener öne geçti nasıl oluyorda Gs şampiyon oluyor ben sizi anlamıyorum dostum Fenerin sahası kapatılcakmış filen geçsinler bu işi 12 bin kişiye hak verilmişken 16 bin kişiye çıkıyorsa bu gs ninde kapatılması lazım açık açık söylüyorum ağlamakla filen olmaz bu iş.

Kızlar Ne Diyor 1

• saygı duyarım :D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ağlamaaa cincon ağlammaaa

0|0
    0|2
  • Ee noldu fener'e mi gidicek mac. Neden cıkmadı ki. :(

0|0
    0|0
    • gs antrenörü fb nin stadında can güvenliğim yok dedi.
      sonra fbye neden seyircisiz oynama cezası verilmedi diye olaylar tırmandı

• korkaklığın bu kadarı diyorum ağlama cincon.

0|0
    0|1
    • ahahaha :D tarafsız olan herkes durumun farkında sadece sizler neyse :D Korkaklık ettiğini düşünenin kafasının çalışmadığını düşünürüm. İstenilen sadece adalet. Ya küfür edilmesine 3 5 maç izin verilip 2 takımada ceza verilmeden seri tamamlanacaktı ya da benzer sebeplerle Galatasaray'a verilen ceza, Fenerbahçe'ye kulübüne de verilecekti. Kaan Kural gibi yıllarını bu spora adamış birisi bile sahanın kapanmamasına şaşırdım diyorsa kimse başka etkenlerden söz etmesin.

• o zaman sende vakit kaybetme haydi eyvallah.

• Objektif olan herkez FB ninde sahasının kapatılması gerektiğini söler 1453 Fenerasyon yine iş başında o ayrı ztn yoksa GS şimdiye kadar şampiyon olmuştu sizin sahanızda 1 sayı öndeyken sende görmüşündür hakemin gözü önünde faulle topu aldı gitti basket attı FB aldı yazık..

• cincon çok ağlıyo.. ayıp gerçekten yaptıkları..

0|0
    0|1
  • tükürdüğünü yalayıp o maça çıkacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...