Yüzerken yorulmayan varmı?

Merhaba arkadaşlar
malum yazı geldi herkes kendini denizlere attı.
bende ilk siftayı dün açtım
lakin 5dk denizde kulaç attım ve vücudum neredeyse bitti ayakta duramıyordum.
var mı tavsiyesi önerisi olan?

2 el kulaç atıp yüzenler var sadece hayran kalıyorum :)

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• yazk ış haftada 3000mt yüzerim..yüzmek adamı yormaz ki...insan kendii yorara ve kendi kendini boğar...

0|0
    0|0
    • biraz daha açarmısınız?

• Bizimkisi bir tık işte :) sen saol bilgilendirdin :) Burdasın madem bir soru daha sorayım :) vucudunda yağlımı? benimde karın bölgemde hafif yağlanma var bunu yüzerek yakmak mümkün mü tahmini ne kadar sürede olur :)

• sürekli ve tempolu yüzersen evet yakarsın.

Kızlar Ne Diyor 4

• en çok kalori yaktıran sporlardan, yormaması mümkün değil.

0|1
    0|0
    • Evet ama doğru teknikle yorumladan 1 saat kulaç atanlar var merk ediyorum :)

• hızlı mı yüzüyorsun acaba?

0|0
    0|0
    • evet hızlı şekilde 5dk yüzdükten sonradan sonra tükeniyor vücudum

• ara ara dinlen tekrar yüz her seferinde gittiğin mesafeyi arttr.gücünü dengeli kullan.

• Suda hiç yorulmuyorum nedense saatlerce yüzerim yorulmam.

0|0
    0|0
  • saatlerce yüzdüğümü hatrlıyorum :) tek iyi olduğum spor dalı olunca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Nefes çok önemli,
    En başta nefesi ve sonra vücudunuzu iyi kullanırsanız, az yorulur, uzun ve çok yol gidersiniz.

imza: Y.A.
    Saygılarımla...

0|1
    0|0
  • Yüzmeden 1 saat önce karbonhidrat ağırlıklı bir öğün ye ve yarım saat önce yarım litre su iç yorulmadığını göreceksin.

0|1
    0|0
  • denizdeyken ben yorulduğumu hissetmiyorum pek, genelde denizden çıktıktan sonra yorulduğumu hissederim.
    Denizi eğlenme amaçlı kullanıyorum, yeri gelince duruyorum ediyorum. Hiç durmadan kulaç atmıyorum amacım spor değil, eğlence. o yüzden sanırım.

0|0
    0|0
  • valla ben denızde buyudum.s ondan belkıde yoruluyorum ama etkılemıyor.s coook yorulursam ters donuyom oyle hem dınlenıyorum hem devam sonra gene devam :D

0|0
    0|0
  • Yüzmekten yorulmuyorum hatta zevk alıyorum. Canım sıkılmasa Bı 2-3 saat cıkmadan dururum yani :D

0|0
    0|0
  • kondisyonunu yükselt, kışın herhangi bir sportif aktivitede bulunmadıysan kondisyonun düşmüştür.

0|0
    0|0
  • dun yoruldum nilader

0|0
    0|0
  • Yuzmeden once evde 1 hafta ısın kondisyon sagla. Sonra da youtubedan dogru yuzme tekniklerini ogren :) kendini yorma hizli yuzme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...