Spordan sonra çok açıkıyorum?

NE yemeliyim? ya da bişi yememeli miyim? zayıflamak istiyorum spora başladım ama bitince cok acıkıyorum.

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• kalorisi düşük şeyler yiyebilirsin

spor sırasında meyve suyu falan önermem fazla basit şeker sonuçta ne zaman alırsan al faydalı bşey değil.

eğer spordan sonra kaynaklanan şekerin düşmesi durumu ise dpordan 1 saat önce karbonhidrat alarak çıkabilirsin işin içinden.

meyvelerin kalorisi de çok fazla değildir. bir elmada 78 kalori var mesela. bir elma ve biraz suyla bir sonraki öğüne kadar ara öğün gibi bişey yapabilrsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ben body çalışıyorum body arasında ve sonunda protein destekli süt içiyorum yaklaşık iki yıl oldu ama hiç hap falan almadan devam ettim ama senin olaya gelirsek sen spordan önce doyurucu ama karın şişirmeyen yemekler ye hemen sonra spora başla spordan 4 saat sonra bidaha ye.

1|0
    0|0
  • Egzersizin süresi 20 dakikadan daha fazla olursa, enerji olarak kanda
    bulunan şeker ve serbest yağlar kullanılır. Dolaşımda bulunan birikmiş yağ
    ve şekerler bu şekilde azalır. Böbrek üstü bezinden adrenalin hormonu salgılanır.
    Bu sırada adrenalin hormonu depo yağlarımızı yıkarak gerekli
    enerjiyi sağlar ve bu hormon bir süre daha depo yağlarını yıkmaya devam eder.
    Uzun süren egzersiz sırasında ya da sonrasinda yorgunluk hissetmemizin nedeni, salgılanan
    adrenalin hormonudur. Spordan bir süre sonra aclik hissetmemizin nedeni de adrenalin hormonunun etkisinin azalmasidir.

0|0
    0|0
  • git birbuçuk iskender ye kafan rahatlasın yanına da 1 tane kola buz gibi

0|0
    0|0
  • guzelıım sen bu sporu nerde yapıyosun? gıttıgın yerde hoca yok mu sana lıste cıkarmadımı? senın kılona boyuna felanınana fulununa bakmadımı bunlar :D kafana gore yapma yapıyosan :D kafama gore yapıcam dersen ye gtısın :D

0|0
    0|0
  • Sporu yemek yemeden önce yapma. Acıkıp daha fazla yemene neden olur. Ama sporu yemekten sonra yaptığında yediklerinin kalorisini yakarsın.

0|0
    0|0
  • meyveli yoğurt ye.

0|0
    0|0
  • Spor sırasında ara ara meyve suyu içersen kan şekerin sabit kalacaktır.

0|0
    0|0
  • :D yeme, zararlı

0|0
    0|1
  • Meyve yiyebilirsin. Spordan sonra çorbacı ve kebapçıya gittiğim için bir faydasını görememiştim.

0|0
    0|0
  • Açtık hissini bastırcak kadar yesen fena olmaz

0|0
    0|0
  • aynı soruyu iki kez neden sordun. açıkmandan normal birşey varmı.

0|0
    0|0
  • can bogazdan gelır beyza peynır grısını tamamdaır :D

0|0
    0|0
  • meyve yiyebilirsin ben öyle yapıyordum spordan sonra acıkırsam elma yıyordum bir tane

0|0
    0|0
  • protein içeren şeyler ye süt iç vs

0|0
    0|0
  • spor yapma yeme içme :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben spordan sonra hiç canım bişey istemezdi. protein ağırlıklı şeyler ye canım. tavuk yoğurt

0|0
    0|0
  • cok su iç

0|0
    0|0
  • ben hep su içiyorum

gittiğim bıyer var bana gore program uyguluyorlar :) manken gibiyim desem yeridir ama formumu korumam lazım

tek bildigimm su su su bolbol su

0|0
    0|0
    • sade su yeter mı peki?

• protein ağırlıklı evet
      ama her gün tavuk ızgara da olmaz ki şimdi dimi?

• en cok protein yumurtada canım

sen eklermısın benı konusalım

Yükleniyor...