Kapat

Erkekler neden ağda yaparken göğsünün arasındaki kılları almazlar?

Erkekler neden ağda yaparken göğsünün arasındaki kılları almazlar?

Hep görüyorum dikkatimi çekti. Acaba özellikle mi bırakıyorlar orada ki kılları ?

0|0
514

En İyi Erkek Görüşü

• erkek? ağda? anlamadım.

1|1
    0|0
    • gayet açık erkeklerde ağda yapıyor artık

• alan alıyor valla kişisel tercih

• devir değişmiş ben çok geri kalmışım :(

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• valla bi parçada kıl kalsın erkek oldugumuz belli olsun hem döşü kıllı erkekler daha makbüldür düşüncesi hakimdir bence :) 1kere sadece ellerime ve ayaklarıma yaptırdırm bidaha dedim olmaz olsun kan oturdu yara oldu agdadan sonra 1 hafta insan içine çıkamadım :D

0|0
    0|0
  • Babaannem killi erkekler daha merhametli olur derdi hep. Gogusteki killar erkekte alinmamali bence. Erkek oldugunu hissettiriyor insana o killar yani.

0|0
    0|0
  • makinayla kısaltmak iyidir agda pek iyi depğil ama kaslı vucutta guzel duruyor. ortada bırakmak anlamsız geldi

0|0
    0|0
    • bana da anlamsız geldi ve nedenini sordum işte

• bazılarında sadece orda cıkıyor kalan yerler kaymak gibi oluyor hususi orada bırakanı gormedim cok nadiren yapan var sanırım

• valla spora yeni başladım vücut çok kaliteli gelişirse komple yaparım ağda dayanmak zor oluyo ama olsun :) kılda keramet olsa ...:)

0|0
    0|0
  • Ağda derken nerelere ağda mesela ? Erkeğin göğsü kıllı olmalı,çünkü onun vazifeleri var..

0|0
    0|0
    • ne vazıfesı

• Karşıdaki bir bayan için önemlidir onlar.Ağda yapan erkekleri anlamıyorum.Tamam genital yerlere yapılırda göğüs ve bacaklara asla ve asla.!

• erkekler ağda mı yapıyorlarmış

1|0
    0|0
  • ağga yapan erkek cok azdır orman kackını degilse yada vucut geliştimeci degilse yapmaz

0|0
    0|0
  • ağda yapmıyorum ztn az

0|0
    0|0
  • ben ağda yapmıyorum :D

0|0
    0|0
  • bende kı, tüğ çıkmıyo.

0|0
    0|0
  • Alırsa saka gibi olur

0|0
    0|0
  • ne ağdası yaa erkeklerde yenimi çıktı bu moda

0|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı bacı: hem caiz değil biz almayız. hem ne o öyle kız gibi ıyk. erkek dediğin göğsünde kıl olmalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• erkekler ağdamı yapıyormuş =)

0|0
    0|0
    • öyleymiş erkek kuaförünün önünden geçince görüyorum ağda yapılır diye yazıyor :)

• erkek oldukları içindir!

0|1
    0|0
    • tüm bedeninin kıllarını alıyorlar ama bir tek orayı bırakıyorlar güzel durmuyor

• alan görmedim. ve öyle bir erkek de görmek istemem. gay olduğunu düşünürüm açıkcası.

• erkekler agda mi yapiyormus? oww

0|0
    0|0
    • he yaa kadınlardan geri kalır yanları yok artık

• yok yaa bacaklarda kollarda sorun yok alınmamış yani sadece göğsünü komple almışlar ama o arayı bırakmışlar azcık

• alin bunu burdan.

• erkeklr agda ne zmn yptrıolrmıs hc duymdm

0|0
    0|0
    • erkek kuaförleri bile artık yapıyor ağda

• olabilir, ama artık erkeklerde ağda yapar oldu

• fazla yaygın deıl ama

• erkeklerin ağda yaptığı fikrine nasıl kapıldın acaba?

0|0
    0|0
    • erkek kuaförlerinin camlarına ağda yapılır yazısı yazıldığından beri bu fikre vardım

• mehehehehe, o ağda öyle ağda değil bildiğim kadarıyla, erkek arkadaşlar daha net bilgi verebilir de, erkek kuaförlerinde ağda salonu olduğunu hiç sanmıyorum.

• neyse bildiğim ağda değilse fazla kurcalamayım ben sağol :)

Yükleniyor...