Sneijder Galatasaray'dan ayrılıyormuş sizce Galatasaray bundan sonra ne yapacak?

Dünya kupasından sonra Sneijder Manchester United ya da Chelsea nın yolunu tutacakmış sizce Galatasaray bundan sonra ne yapacak?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• şu rezil şu ahlaksız şu galatasaraydan soğuma sebebim 5para etmez yöneticiler defolup gitmediği sürece bir halt olmaz...nasıl onursal başkan gibi payeler varsa bunlarda tam tersi.ömür boyu kulüpten içeri giremesinler...özellikle o tulun varya onu artık eşekler mi kovalasınn kutup ayılarımıı
    bahçıvan-uşak grup mu dalsıınn...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sneijderin ayrılacağını sanmam. Fakat Van Gaal takımı fena kuracak. Öğrencisi RVP zaten Manu da + Robben'i beğeniyor davet edebilir ama Robben bayerni bırakır mı mesele orada. Kroos isteniyor ama Kross ret etmişti öyle haber çıktı. Orta sahaya iyi takviyeler olacağı kesin Manu da.
    Sneijder iyi para alıyor gs de bırakacağını sanmam takımı.

0|0
    0|0
  • Kaynak?

0|0
    0|0
  • ünal başgan 20 milyon teklif gelirse dünüşürüz demişti

0|0
    0|0
  • Manu'ya yakışır

0|0
    0|0
  • zannetmiyorum sneijder ayrılmaz galatasaraydan.

1|0
    0|0
  • Yalan haber

0|0
    0|0
  • canım benim bunları düşünme seni düşünen yoksa :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray'dan bir Hagi geldi geçti ya, gerisi teferruat.

0|0
    0|0
  • daha dur yahu kupa bitsin bir.

0|0
    0|0
  • Ayrilmadi

0|0
    0|0
  • üçüncü olur

0|0
    0|0
  • Gs küme düşer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hım, zaten Drogba da ayrıldı, şimdi de Sneijder. Eski ününü tekrar kazanan Galatasaray'ı bırakıyor ve bu çok üzücü. Bruma'ya da o kadar para saçtılar ama istikrarlı bir performans gösteremedi. Umarım eski (bir sezon öncesi) grafiklerine tekrar ulaşırlar.

0|0
    0|0
    • Galatasaray artık eski gücünde değil sadece artık adı kaldı aynı Milan gibi

• çok fanatik bir Galatasaraylıyımdır. Resmi site veya UltrAslan patentli olanlar dışında hiçbir sosyal medyaya kafanı takma. Galatasaray üzerinde oyun oynamaya çalışıyor şerefsizler!

0|0
    0|1
  • ne ne ne dedinnnnnnnnnnnnnnnnnnn ben bayılıyorum sanırım napıcak Gs Fb`ler yaşadı ah ah

0|0
    0|0
Yükleniyor...