3 haftadır fitness a gidiyorum. Karın kaslarım belli olmaya başladı gibi. Normal mi?

3 haftadır fitness a gidiyorum. Karın kaslarım belli olmaya başladı gibi. göbek falan da eridi. Mekik çekiyorum düzenli. Normal mi yoksa kendi kendime kuruntu mu yapıyorum?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• asdas :D:D gözlerine inanmıyormusun?

0|0
    0|0
    • İsmin boşboy olmalıydı kesinlikle yanlış yazmışsın :D

• sanalda kendini tatmin ediyosun gerçekte bir halt değilsin bunu çok belli ediyosun :D umarım karakterin oturur biraz yaşında bayağı geçiyor.

• ne oldu bozuldun mu?

Erkekler Ne Diyor 14

• 0|0
    0|0
    • hahaha :D evet bu benlikmiş :D

• :D yalnız, 3 hafta olduysa azcık farkeder. bu yine de işin esprisiydi:))

• aynada herkes kaslıdır. 3 haftada karın kası yağ oranın %8-9 olsa bile zor çıkar. kaldı ki bayansın yağ oranın en az %15 dir. tamamen plasebo.

0|0
    0|0
  • kızsan sadece yağlardan kurtul çünkü kas bir kadında çok itici geliyor insan kendili gay gibi hissediyor be.

0|0
    0|0
  • psikolojiktir o. hemen belli olmaz. karın kası vücutta en zor gelişen bölgedir. 3 haftada gelişme gösterecek olsa bu kadarinsan göbekten şikayet etmez

0|0
    0|0
    • Muhtemelen psikolojik çok taktım ondandır. Teşekkür ederim normal bir insan gibi yorum yaptığın için :)

• malesef insan olupta yapamayanlar var :D yapanları görünce yadırgadım biraz

• sanal ortam işte ne deniyosa hıhı de geç. mantığının aldığı fikirleri benimse çok fazla takmamak lazım böyle şeyleri :D

• Olmaz öyle şey :))

0|0
    0|0
  • 3 yıl ugramıs bırı olarak 3 hafta olmz

0|0
    0|0
  • Hemen olmaz ki bu işler :D sana öyle geliyor.D

0|0
    0|0
  • Tabikide etkisi olur. Ilk ay. Kol 1.5 cm belde 4 cm incelme omuz 4 cm gelisme fark edildi

0|0
    0|0
  • sertleşmiştir o gelişiyosun normal , rahat ol :)

0|0
    0|0
  • 3 haftada olmaz gibi ama :)
    karın bölgende yağlanma varmıydı?

0|0
    0|0
  • göster bakalım

0|0
    0|0
  • karın kasları neye benziyor. şekerpare mi baklava mı

0|0
    0|0
  • normal.baklava yap iyice sonra üzerine dondurma koyup yiyelim sıcakta iyi gider

0|0
    0|0
  • o da bişey mi ben sadece spor salonuna yazıldım daha hiç gitmeden kaslarım ortaya çıktı. :P
    Bence psikolojik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sana öyle geliyodur

0|0
    0|0
  • yok artık 3 haftada mı kuruntuya bak

0|0
    0|0
  • protein ağırlıklı mı besleniyorsun

0|0
    0|0
    • aynen ekmek şeker bıraktım 3 haftadır

• benimde vardı dövmeyle çok çekici oluyor :)

0|0
    0|0
  • ay ne güzel ya. benim de bel bölgesinde fazlalığım var. sen nasıl çalıştın? haftada kaç gün kaç saat? 3 ay kısa bir süre sayılır.

0|0
    0|0
    • 3 ay değil 3 hafta demiş...

• gerçekten ya ben 3 aya şaşırdım 3 haftaymış
      3 haftada kas mı olurmuş ya

Yükleniyor...