Arkadaşlar baldır bölgemi nasıl inceltebilirim?

merabalar arkadaşlar 102 ila 104 kilo arasında degısırdı kilom boyum 186 herkes kılomu gostermedıgımı soylerdı ancak ben rahatsız olmaya basladım cunku 2 sene önce 85 kılo cıvarıydım trafık kazası gecırdım amelıyat fılan oldum sonra kılo aldım boyle. sımdı aldıgım kıloları yenıden vermek ıstıyorum kız arkadasımdan ayrıldım uzun bı ılıskıydı bı hafta sonra bı tartıldım 98 kıloya dusmusum uzuntudenmıdr bılmıyorum dıyet devam ettırdım ekmegı sekerı cıakrdım hayatımdan 96 kusur oldum bı haftada sımdıyse devamını getırmeyı dusunuyorum 80 kılo cıvarı ancak baldır bolgem cok genıs gelıyor (afedersınız popo kısmı) bana gore bırde gobek godus bolgesı onlar sporla olur ancak baldır bolgesını nasıl erıtebılırım benım aklıma bısıklet geldı sız ne dersınız arkadaslar

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Squat programi yap 3 ay eger diyetine dikkat edersen ve hergun duzenli olarak squat calisirsan 3 ayda 15 kg den daha fazla verebilirsin kiz kuzenim 3 ayda 81 kg den 76 kg ye dustu kadinlar daha zor zayifliyor ustelik

0|0
    0|0
    • o nedır hocam

• Bir tur spor biraz arastir kolunla alakasi yok youtubeden ya da googledan yaz squat program diye cikiyo baya kilo vermek icin ideal bir spor

• tavsıyen ıcın tesekkurler dostum arastıracagım

Kızlar Ne Diyor 1

• Spor yap o zaman.

0|0
    0|0
    • benım kolum kırıldı trafık kazasında öncesınde spor yapıyordum cokta guzel devam edıyordum ancak kazadan sonra amelıyat oldum ayrıca kolumda platın var kırıklarım vardı oyuzden ben nerdeyse 1 yıl evdeydım

• Çok zararları olur. Bu yüzden dinle beni lütfen.

• bakalım dusunurum bı ıkı kılo daha vermeye calısacagım bakalım olacakmı :)

Erkekler Ne Diyor 1

• spor salonuna yazıl sorumlu hocayla görüş sana gereken aletleri temin eder

0|0
    0|0
    • hocam ben eskıden sporla ugrastım gayette ıstedıgım vucuda ulasacaktım fakat trafık kazası gecırdım dedıgım gıbı kolumda platın var oyuzden spor yapamıyorum yanı daha zamanı var

• o zaman süper şimdiden hayırlı uğurlu olsun :)

• eyvallah hocam tesekkur ederım

Yükleniyor...