Neden erkekler kız arkadaşlarının ya da eşlerinin huylarının, el lezzetlerinin annelerine benzemesini ister?

Annemin kuru fasulyesi gibi olmamış :))

Aslında hep merak etmişimdir bu sorunun cevabını..Sorduğum kişilerden değişik cevaplar aldım birde burda sormak istedim..Neden erkekler kız arkadaşlarının ya da eşlerinin huylarını el lezzetlerini daha doğrusu birçok özelliklerinin annelerine benzemesini ister?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler değişiklik sevmezler. Bir kadın vardır hayatında oda annesidir. Hayatına alacağı diğer kadınlarıda annesi gibi olsun ki alışması kolay olsun ister heralde :) Bir de her erkek mücadele etmeyi sevmez. Mesela kadının zekisi akıllısından korkarlar. Annesi kadar akıllı olsun da istiyor olabilir :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• vallahı ne yalan soyleyeyım ben annemınkını yemeklerını pek begenmıyorum suratına karsıda soyluyorum cok bastan sagma yapıyor cunku... o yuzden esımın yemeklerıne hayran kalacam gıbı gelıyo bakalım ıns oradan yuzum guler artık :)

0|0
    0|0
  • el kızı değilmisin:-))

0|0
    0|0
    • böyle derler işte :))

• bende şunu anlamam. bu el kızları neden adamın annesi ile bir tutar kendilerini?

annemin yaptığı yemeği nerede yesem bilirim. o yemekte ayrı bir anne havası vardır. şevkati sevgisini harmanlamıştır aslında. el kızı ise sadece görev saydığı için bu işi beceremez.

BECERİKSİZLER:-)

• evet annenın yaptıgını kımse yapamıyo tutmuyo arkadas

0|0
    0|0
  • Annesinin güzel yaptığını onunda öyle yapmasını istediği için bunda ne var

0|0
    0|0
  • o zamana kadar alısıla gelmiş bi agız tadı vardır ve onu bozmak istemezlerde ondan =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Annelerinin yaptığına alışkın oldukları için bizim yaptığımız yemeklerde de annelerinin elinin lezzetini ararlar da ondan. Bir bakıma haklılar çünkü bende annemin yemeklerini çok beğeniyorum başkaları annem gibi yemek yapamıyor bence..

0|0
    0|0
  • anneleri ilk aşkı oldukları için...

0|0
    0|0
Yükleniyor...