Pilates dersinde tayt giyicem size çok tepki alırmıyım?

Eşcinselim bu arada bence önemi yok ve söylemeyde gerek yok amabazı arkdaşlar sorar belki :S Arkdaşlar yarın pilates kursuna başlıyorum ve tayt aldım çünkü onunla mutluyum ve en rahatı o öyle giyinmek istiyorum sizce çok tepki alırmıyım ve nasıl davranmam lazım azcık bana akıl verirmisin :) bu arada kursa sordum hocaya sordum zaten tayt olursa daha iyi olur dediler yani sıkıntım kursataki arkdaşlar bir laf söylermi diye?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım spor yaparken en rahat kıyafetleri giymelisin.spor yaparken başkası ne demiş sana nasıl bakmış önemi yok.
    kimsenin sana söz söylemeye hakkı yok.sana söz söyleyen önce anlayışlı ve düşünceli olmayı öğrensin.

0|1
    0|1
    • arkadaşım her zamansoruyorsun. sana olan bakışlardan ve sana karşı imalı sözlerden rahatsızmı oluyorsun.

Kızlar Ne Diyor 7

• Eyvahlar olsun :$

0|0
    0|0
  • bence giyme doğru olmaz

0|0
    0|0
    • neden ysakmı?

• tayt bir erkek kıyafetidir tarihe bir bak istersen ;)

• Erkek kıyefeti oldunu düşüyosun erkek kıyafeti değil osmanlıda hiç tayt giyen gördün mü yurt dışında ispanyollarda etek giyo oda erkek kıyefetimi eşortmanla gitsen olmuyomu

• kısa giysen belki o kadar sorun olmaz ama uzunsa tavsiye etmem. erkeklerde tayt pek hoş olmuyor.

0|0
    0|0
    • yok benim vücudum falan iyi yaa kötü durmuyoda :) kısa derken tayt şortmu diyosun?

• aynen, diz üstündeyse güzel olur. fiziği güzel olsa da taytı yakıştıramam ben erkeklere. yine sen bilirsin tabi

• öylemi yapayım dersin kısamda var ama daha kısa yani mini şort hizasında onumu giysem acaba? bana kalsa asklı badı ve taytı hazırlmıştım yarına :D

• valla eşcinsel oldgnu herkes anlar giyersen :D galiba belli etmek istiyorsn?

0|0
    0|0
    • yani istdediklerimi giymek istiyorum :) anlasınlarda kızlar çok dalga geçermi ya da ne tepki veririler korkuyorum sen görsen ne tepki verirsin mesela?

• haydeee :) ne dersin mesela gördün merak ediyorum :) sohbet edermisin benimle

• kimin ne söyledigi kimin umrunda

0|0
    0|0
    • giy istedğini diyorsun peki biri bişey demeye cesaret edermi kızlar olcak hepsi zaten erkek yok

• Linç ederler mazallah

0|0
    0|0
  • bilmiyorum.istersen önce giyme başkaları giyiyorsa bidahakine giyersin

0|0
    0|0
    • yaa ortamı gördüm ben bir dersi izledim hepsi kız zaten grubun ve %90 taytlı kızladan korkum yani laf sokan olurmu acaba :)

• kız kuzenim var ona sordum oda aynısını dio hatta kendilerine yakın bile hisederler daha rahat olurler öyle görünce diyo doğrumu sence :)

• bilmiyorum:) ben dalga geçmezdim ama takmazdım bile

Erkekler Ne Diyor 6

• giy boşver :)

0|0
    0|0
  • Seni görenler pilates topu ile karıştırabilir. Başkada bir problem olmaz sanırım

1|0
    0|0
  • giy abi giy

0|0
    0|0
  • Sadece kızlar varsa giy kızlar anlayışlıdır biraz belki gülerler ama sonradan bacı olursunuz :)

0|0
    0|0
  • niye mavi nick aldın?

1|0
    0|0
  • Estetik bakımdan hoş durmaz bence tabi erkekler için modelide var ama adı tayt degil özellikle derste bayanlarında olduğunu düşünürseniz hani o tür kıyafetler bazı organlarınızı çok belli eder ve bayanlarda bundan rahatsız olur zaten arkadaşlara hiç katılmıyorum sen ne giyersen giy mantığı yaparlar karşılarına örnek çıksa 2 3 ü toplanır dedikudu yapmaya başlarlar adım gibide iyi biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...