Evde boks torbası olan varmı?

Arkadaslar boks torbası alacam sizce nasıl bişey almalıyım Tek sıkıntım evde nasıl olacak agırlıkda calısıyorum. gücüme güç kattım ama yumruklarım iyi degil orantısız

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim Sana içten bir tavsiye vereyim hiç boşa masraf yapma torba için yumruklarin oranti kazanmiyicak daha fazla güçlemiyiceksin he ben stres aticam arada vurayim diyorsan al bir tane 50 60 tl lik bişi bandajlarini dogru sar youtubeden falan izle sarmasini bilmiyorsan eldivensiz vurma kendine gene bir eldiven al 50 tl civarinda dandik bişi çok dikkat et bileklerinde kalici hasar kalabilir yumruk atma teknikleri hakkinda videolar izle elini nasil tutucagini bilegini hangi acida bükücegini yumrugu omuzundan sallaman gerek falan filan bir sürü şey var ben bu sporu yıllardır yapıyorum ilk başladiğim dönemlerde salonumda eskiyen bir torbayi almış evime geitrmiştim büyük bir hevesle boş boş duvar süsü oldu yumruklarinin yüçlenmesi için lapa da çaliştirilman gerek yani attigin yumruga karşi basinç uygulanmali o zaman gerçek boksör kası meydana çıkar ve zimba gibi vurmaya başlarsin torbada sadece yumruk hizasi çalışılır karmaşik bir konu ona vericegin para gereksiz masraf olur genede sen bilirsin

0|0
    0|0
    • Kanka spor salonundaki hocam ögretiyo aslında ama evdee olsun bitane can sıkıntısı işte

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Buyur dostum

0|1
    0|0
    • Baba boks torbası alacam ama evin neresine asacam nasıl asacam ve nsıl bir boks torbası alcm bilmiyorum eeev için vrmı

• Güzel bir bahçen varsa oraya as derim çok zevkli oluyor dışarıda tabiki spor mağazalarında bulabilirsin iyi bir torbanın fiyatı 150-300 arası değişiyor

• Bu olay tamamen senle ilgilidir

0|0
    0|0
  • abimin var

0|0
    0|0
Yükleniyor...