Almanya 4 - 0 Portekiz dusunceleriniz nedir?

Ve beklenen mac sonuclandi. Dusunceleriniz nedir? Almanya kupayi alacak bence. Müllerin performansi bence sahaneydi. Sizin fikirlerinizi alalim.

Iyi aksamlar.

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• fransa bile honduras'i bu kadar kolay yenmemisti varin gerisini siz dusunun.

edit:şampiyon brasil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ekol farklı sonuç normal.

0|0
    0|0
  • İddaa'da Almanya galibiyetine handikaplı oynamadığıma pişman oldum :/ Baştan beri aklımda handikaplı vardı ama oynayacağım gün direkt Almanya dedim.. :(

0|0
    0|0
  • Portekiz o kadar iyi bir takım değil aslına bakarsan , sadece Ronaldo var ama diğer oyuncular yetersiz , İspananın ilk maçta yenildiğine bakmamak lazım yine Şampiyon olursa şaşırmam.

0|0
    0|0
  • Abbooooo o nasil skor oyle... Cristiano ya vermisler cantayi dolas gel demisler :))

0|0
    0|0
  • Bende seninle aynı fikirdeyim en büyük favori Almanya.. Maça gelirsek Almeida nın sakatlanması ve Portekiz in 10 kişi kalmasından dolayı üstünlüğü Almanya ele geçirdi.. Müller harikaydı.

0|0
    0|0
  • portekiz 1 gol atamadı 108 tl lik kupon yattı.. hakem penaltıyı verse rahattım. portekiz hiçbi oyun oynayamadı zaten. almanlar haketti. pepede dengesizliğini yaptı yine

0|0
    0|0
  • Almanlara neden panzer deniyor uygulamalı olarak görmüş oldukç

0|0
    0|0
  • pepe sağolsun s*kti attı maçı

0|0
    0|0
  • :D yılmaz vural'ın deyimiyle. Tecavüz etmişleer takımaa :D

0|0
    0|0
  • valla şu an benim için gana- abd maçı önemli full sor oynadım tüm skorlara 2 tl bastım:D

0|0
    0|0
  • Ahaaaa baş tacı bir bayan :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...