Anneme katlanamıyorum artık anlamıyor beni ..

artık bıktım tükendim anneme laf anlatamamaktan bıktım.

Herkes evlendi sen evlenmedin şu odanın haline bak ne kadar dağınıksın kendine bakamıyorsun kim ne yapsın seni. Yengelerim kuzenlerimin çocuklarına bakıyormuş annem torun sevgisinden hasretmişte miş. Evde olduğum zamanlar beynimin etini yiyor ya dayanamıyorum artık.. Bi insanın üstüne bu kadar gelinmez ki ama tek çocuk olmanın cezası bu mu? sevemiyorum kimseleri kısmet işi bunlar herkes işte evde kaldı filan diyormuş ne yapalım ya evlenipde mutsuz oluncada millet konuşur çocuğu olmuyor diye konuşur başkaları hep konuşur. Sorun annem benı anlamıyor iyice üstüme geliyor dayanamıyorum ne yapıcam?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• piskolojik baskı yapıor sana düşme bunalsında gitsin ewlensin biriyle diye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• çalışıp paranı kazanana kadar her türlü çekersin bunu

çalıştıktan sonra annen biraz azaltacaktır bu olayı güvenmeye başlar sana

ama yavaş yavas olur bunnar

0|0
    0|0
  • Zengin kocada istiyordur seninki işin zor bacım birini sev git o evden

0|0
    0|0
  • sen de kardeş iste onlar evlen dediyinde

0|0
    0|0
  • ergenlik psikolojisi geçer geçer :D

0|0
    0|0
  • yaşın kaç ki ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• mahalle baskısı annende bi patlama yaşanmasına neden olmuş belli o da sana yansıtıyo

ona mutsuz evliliği olan insanları göster." ipek saçlı boncuk gözlü anam, ben öylesine birini bulup evlensem mutsuz olup, yine bu eve gelip senn dizlerinde ağlasam daha mı iyi olacak. bırak zamanı gelince olur zaten" diye anneni yumuşat ;)

anneler acelecidir. direnişe devam. sık dişini verme canını

0|0
    0|0
  • Çok önemsememeye çalış herşey kader kısmet annen bunu bilmiyor heralde , evdeysen bir iş bul çalış para ver ona belki işe yarar

0|0
    0|0
  • aılenın elıne bakıyorsan dogaldır

0|1
    0|0
  • Annene anlatmalısın, başkalarının istiyor, konuşuyor diye evlilik yapılmaz.

0|0
    0|0
  • Yaşın kaçki senin bu yaşta evlenmekten söz ediyor annen ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...