Alman panzerini durdurabilecek bir güç var mı bu Dünya Kupasında?

Portekiz 0 Almanya 3 ilk yarı sonucu.
Maçı izliyorum, sahanın her bölümünde, oyunun her anında çok açık bir Alman üstünlüğü var.Portekiz gibi bir takıma nefes aldırmıyorlar. Kaldıki Marco Reus, İlkay Gündoğan ve Mario Gomez gibi yıldızları sakatlıkları sebebiyle kadroda yoklar.
Almanya Hollanda finali olur mu dersiniz?

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• "Futbol basit bir oyundur. Top bir oraya, bir buraya gider gelir ve sonunda hep Almanlar kazanır..."
    Gary Lineker

Bir İngiliz bile bunu diyorsa, herşey ortada demektir.
    Panzerleri kimse durduramaz

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir güç yoktu onları durdurabilecek.
    Zaten de öyle oldu ve dünya şampiyonu oldular

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kupayı almanlar alır kesin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Eee Alaman panzeri bu.

"Blitzkrieg", karşısına bir Stalingrad çıkmadığı sürece, paletleri ile ezip geçecektir düşmanlarını. Erwin Rommel'in ah pardon Löw'ün öğrencileri, önce havadan saldırıyorlar. Rakibi paniğe sevkediyorlar. Ardından mekanize piyade birlikleriyle, panzerlerle savunma hattını tamamen delip öldürücü darbeyi indiriyorlar.

Bakalım çamura saplanıp kalacakları bir Stalingrad çıkacak mı karşılarına. Çıkmaz ise savaş pardon kupa onlarındır!

0|1
    0|0
  • Almanlar kupanın en büyük adayı alman futbolunun son yıllarda ki gelişimi dikkat çekici adamlarda disiplin var en başta.

0|1
    0|0
  • Penaltı haksızdı ve maçın kırılma anı burasıydı. Ayrıca hakemin bazı pozisyonlarda resmen Portekiz aleyhine kararlar verdi. Bu maç tıpkı Hırvatistan Brezilya maçına döndü.

Ayrıca sizin 1 maçlık değerlendirmeniz çok gülünç bir durum.
    2010 da İspanya gruptan çıkamaz diyorlardı ilk maçı kaybetmişti fakat sonuç ne oldu İspanya Dünya Kupası şampiyonu oldu.
    İtalya, İngiltere, İspanya, Hollanda, Rusya, Kostarika, Belçika ve Fransa gibi takımlardan biriyle karşılaşırsa yenilebilir.

Senin olayın şöyle bayern bu sene şampiyonlar ligini alır diyorsunuz güçsüz rakiplere fark açınca ama Real Madrid hezimetine uğradılar 5-0. Neuer ağladı hatta maç sonrasında röportajlarda.

Ayrıca Portekiz gibi takım diyorsun bende Portekiz'i destekliyorum fakat bu şuana kadar izlediğim en rezalet Portekiz takımı darma dağınık herkes kimse maçı ti ye almıyor. Bam güm uzaktan vuruyor herkes.
    İstatistiklere baktığımda almanların yaptığı foullerin sayılmadığını görüyorum bunun yanı sıra çok fark yok 2 tane fazladan şut çekmişler %4 oranında daha fazla topa sahipler. 10 kişi rakibe karşı bide hakem desteği gayet normal.

Fransa ezer geçer Almanya'yı Fransanın tekniğine dayanamazlar.

Bunun yanı sıra her takımın zıt düştüğü bir takım vardır.
    arjantin mesela almanya ya çok zıt düşüyor.
    portekiz de öyle. Gerçi Portekiz de tek Ronaldo var o da onu markaja alıp etkisiz hale getirmişler zaten.
    Keşke Real Madrid vs Almanya olsaydı almanya bir hezimet daha yaşardı :)

Real Madrid = 17
    Almanya = 4
    Real Madrid, Almanya ya futbol dersi vermişti :)

0|0
    0|1
    • 1- bu akşamki maçta, o pozisyon tartışmasız penaltıydı
      2-pepe haklı yere atıldı ve zaten maç 2-0 olmuştu
      3-Eğer almanlar maçı rolantiye almasalardı 7-8 olabilirdi
      4-platinili efsane fransa milli takımı 1982 dünya kupasında, üstelik 2-0 öne geçmelerine rağmen almanlar tarafından hezimete ugratıldı
      5- o övdüğünüz fransa sadece kupanın en zayıf halkası olan honduras karşısında galip geldi
      6-almanyaya zıt düşüyor dediğiniz arjantin bir önceki dünya kupasında yani 2010 da almanlardan tam 5 yedi ve sürklase oldu
      7-tuttugunuz portekiz milli takımında c.ronaldo ve contrau dışında hiçbir değer yok malesef ve guruptan bile çıkmakta çok zorlanırlar

• Cahil olan sensin 1 kere :D

Tüm istatistikleri paylaşan ben, skorları doğru bilen ben daha saymaya gerek yok.

5-0 almanya aldın diyorsun o maç 4-0 bitti.
      almanya fransayı geriden gelip eze eze yendi diyorsun almanya 3-1 öndeyken 3-3 olup penaltılar 5-4 bitiyor dediklerin saçma sapan yalan yani :D

HAhahdhahdha :D
      2004 te barcelona tiki takayı doğru düzgün yapmıyordu ki :D Maçı izlemesem yicem yani :D Celtic ezici bir üstünlükle oynadı 2004 yılında :D

Senin dediğin maç 2-1 lik Celtic'in ezdiği maç olmasın?
      İstatistiğe az önce takılan sensin bende istatiğine maç sonuçları ve en çok kim kazanmış olarak cevap verdim konuyu başka yere çekip kıvırıyorsun :D
      Ayrıca Celtic'in ezdiği maç 2-1 olup o maçta barcelona %89 topa sahip oldu bunun nedeni ne biliyor musun bilmiyorsun tabi.
      Celtic ligde bile kapalı oynayan bir takım kontralarla gol buluyor.

• Portekiz'inde bu Almanya maçında istatistikleri az farkla düşük olmasının sebebi budur kontra ataktır. Tabi sen bunu anlamazsın.

Almanya sistem takımı diyorsunda eski almanyayı bilmiyoruz sanki rakip takımı hastanelik edene kadar kasap gibi dalıyorlardı hatta kalecileri karşı karşıya pozisyonda rakip forveti hastanelik etmişti.
      Almanya son dönemler sistem takımı olmuştur oda, İlkay, Mesut, Reus, Gotze gibi oyuncuların olmasıyla birlikte.
      Eski brezilya olsa almanyayı rahat elerdi fakat eskisi yok yenilerde pek fazla iş yok. Almanyayı, Fransa, İtalya, İngiltere, Hollanda falan rahat bir şekilde durdurur.

Ayrıca maça bakacaksın diyorsun ama ben bakıyorum zaten bakmayan sensin önemli olan istatistik değildir bak bayerne ne oldu bayern topla oynadı Real Madrid ise bayernle oynadı :D
      Sizin gibi fanboylar 1 maça aldanır hemen elemelerde böyle oynayabilecek mi almanya mesele orada her takım Portekiz değildir. Capello'lu Rusya bence Almanyayı rahatça devirir.

• Penaltı yanlış.Maçın kırılma anıydı. Almanya ve hollanda hemen hemen aynı. Kırılma anına kadar icraatları yok. Ne zamanki 1 penaltı, hiç olmadık yerde bir gol, hakemin yanlış karar vermesi maçı koparıyor.Kötü oldu portekize. Ronaldo tek başına ne yapsın adam.

0|0
    0|2
  • Brezilya alir onlarin havasini

0|0
    0|0
    • dostum ilk maçta brezilya çok kötüydü, hakem resmen hediye etti maçı.
      ev sahibi olma avantajı dışında birşeyleri yok. almanya ve hollanda çok iyi oynuyor

• Ama ben tahmin ettim ve almanyaya 5.50 den handikap oynadım :D

• Almanya Finalde..

0|1
    0|0
  • italya diyorum

0|0
    0|1
  • imparator olsaydı eze eze yenerdik bunları

0|0
    0|0
  • Brezilya Almanya finali bekliyorum açıkcası.

0|0
    0|0
  • Durun bakalım daha ilk maçlar bunlar :)

0|0
    0|0
  • Hollandayı hafife alma da ilk maçta ispanyaya 5 çektiler

0|0
    0|0
    • zateb hafife almadığım için Almanya - Hollanda finali olur mu diye sordum kardeş :)

• pardon, acıklamı okumadım

• Portekizin defansı içine etti maçın...

0|0
    0|0
Yükleniyor...