Haksız mıyım? Bende mi hata?

Çok güvendiğim bir arkadaşım var. Kardeşimden ayırmam onu. Her sırrımı ailemin en ufak sırrını dahi bilir. Ve beni sevmeyen hatta nefret edip arkamdan laf söyleyen arkadaşları var bir kaç tane. Geçen gün bana bu arkadaşlarının birinin telefonundan mesaj atıp dalga geçtiler. Bende kızdım ve çok kırıldım. Beni sevmediklerini biliyor o kişilerin ve onlarla benimle dalga geçiyor. Bana bunu yapan insan benim arkamdan işte çevirir ben güvenemem dedim. Bir daha karşıma dahi çıkma dedim. Dün yengem konuşmuş onunla. Özür dile en azından çok yakınsınız affeder diye. Ama dilemedi. Acaba ben mi yalnış düşünüyorum? Bana bugüne kadar kardeş ayağına yatıp arkamdan konuşmuş olması muhtemel mi? İşin kötüsü bütün sırlarım onda. Tamam onunda bende var ama başkalarına söylemesinden korkuyorum..

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• şayet düzgün bir karakteri olsa gelip özür dilerdi.O kadar yıllık dostluğu çöpe atmazdı.şu tavrı sergileyen insan , sırlarını muhtemelen çok ele vermiştir.

1|1
    0|0
    • yani arkamdan iş çevirmiş olma olasılığı %50'den fazla yanlış mıyım?

• Boşver gitsin.Azıcık aşım ağrısız başım derler ya , az olsun , öz olsun dostlar.

• aynen öyle.

Erkekler Ne Diyor 1

• Öyle çok insan var emin bugun benle kanka ayağına yatıyor yarın aliyle maça gidiyor arkamdan laf söylüyor kardeş dediğinide iyi seç ki sevgilimin kardeş dediği hatta benden bile vazgeçecek duruma geldiği o çok iyi arkadaşı onu 1 aylık sevgilisi için s.etti -.-

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• seni üzmek istemem ama söylemiştir büyük ihtimalle.. böyleleriyle konuşma bi daha ya ne kadar sinirlendimki aynı şey benmde başıma gelmişti gerçekten çok zor bi durum ama kes arkadaşlığını naparsa yapsın ya istersen tek kal sen böyle daha çok mutlu olursun emin ol ve onlar sennile ilgili hiçbişey öğrenemedikleri için kudurcaklar bunu bil hep gül hiç üzülme ki delirsinler :) ve sakın bi daha yanaştırma o k ızı yanına

1|0
    0|0
Yükleniyor...