Bodybuilding'e yeni başlayan kıza tavsiyeler neler?

Yarın başlıyorum arkadaşlar. Ama nerden nasıl başlasam bilmiyorum. Yardım edin lütfen. Tek kız benim oradaki erkekler çok tuhaf baktı kayıt yaptırırken ben de utandım sormaya ne yiyip , neyden başlayacağımı. En iyisinin size sormak olduğunu düşündüm yardım edin lütfen.

Güncellemeler:
img822.imageshack.us/.../apzqfik5e2mt1xr0o.jpg

Aklınıza neden bu geldi anlamadım ama yapmak istediğim sadece bu ;

37.media.tumblr.com/...lqfp7cccQv1qeymcmo1_500.jpg

Zaten sadece 4 ay gitcem.

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• bayanlara özel yerde kayıt olman daha iyi olurdu. beslenmeye gelirsek. hedefin ne kilomu alcaksın kilomu verceksin o na göre beslenmen değişir. ağırlıklı olarak proteinli beslenceksin. düzenli ve sık sık yiceksin

0|0
    0|0
    • Kilo almak için. Teşekkür ederim.

• benım herzaman 2. gelır :) ve cok hos. butun bayanların yapması lazım bence..

• Bence de :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Merhaba
    İyi bir hoca ile ve gerçekten size özel hazırlanmış bir beslenme + antrenman programıyla istediğiniz fiziğe sahip olabilirsiniz.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Hic utanmana gerek yok bende 2 aydan beri gidiyorm ve gittigim yerde nerdeyse erkekler kadar kizlarda var, gerci yurtdisindayim ama olsn, insan degilmiyiz, seninde hakkin sonucta. Nerden baslayim diyorsan , simdi vücudundaki yag oranina bagli kilo vesayre, boy, bunlarin bakilmasi lazim eger fazlalik varsa kiloda ilk önce kardiyo vs. kosuyla yani onlari atmak gerekir..

0|0
    0|0
    • Yok tam tersine çok zayıfım boyum 155-157 arası birseydi kilom 40 . Tesekkr ederim umarim sıkntı çekmem

• Fit mi olacaksın Bodybuilding mi yapacaksın? Bunlar farklı şeyler. Onun dışında burada biz bilemeyiz. Spor salonundaki hocan ilgilenmeli. Ölçü ve kilolarına göre, programına göre bir beslenme verilmeli. Hocandan memnun değilsen mesaj atabilirsin. Elimden geldiğince yardım ederim.

0|0
    0|0
  • hemen bodybuıldıng bırak ve fıtnısa gec derım yanlıs yoldasın

0|0
    1|0
  • Erkeklerin cok oldugu yerere gitmek yerine hemcinslerinle olsaydi daha rahat edebilirdin tavsiye olarak zaten onlar Sana yardiimci olucaklar sikinti etme

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ama öyle bir yer yok şehrimde. :(

• Rica ederim de yani tek kiz SEN olman ilginc geldi rahat olamaz bakislardan rahatsiz olabilirsin

• Bana da biraz öyle geldi. :( hem de cok rahatsiz olcam ama ne yapalim

• Sen 4 ayda bu alttaki resimdeki kadına benzeyeceğini düşünüyorsan, evde bol bol soğuk su içip içip yat :)))

o kadın gibi olmak en az 2 yıl, sakin ol şampiyon :))

0|1
    0|0
    • Ben istiyorum dedim 4 ayda zaten olamam. :) akillarina o gelmesin diye basit bir örnekti sadece protein tozu bile alsam olmaz o zaten biliyorum.

• Valla ben yapıyorum 4 aydır, değişim var ama öyle vauv falan denecek bir durum yok :) 2 ayda ancak zaten yağ v.s den kurtuluyorsun.

• Beslenme;

Kilo başına 1.2 Gr Protein
    Kilo başına 2-3 Gr Karbonhidrat.

Full Vücut Antenman Programlarından Uzak DURUP Her Antrenmanda EN FAZLA 3 BÖLGE ÇALIŞMALISIN...

0|0
    0|1
  • gaç gaç oradan..

0|0
    1|0
  • bayan body yerleri var ah be kızım neden gittin erkeklerin arasına hele ki abaza türk erkeklerin yanına.

0|0
    0|0
    • Benim şehrimde yok ne yazık ki. Hatta bayan fitness yeri bilr yok. :(

• kendisi evde fitness çalışsın.

• Ciddi olarak kas yapmak istiyorsan sana tavsiyelerde bulunabilirim.

0|0
    0|0
    • kas yapmak istiyorum ama nasıl desem çok değil.

• zaten erkeklik hormonu almadan fazla hacim yapamazsın..bu arada üstteki sarışın hormonlu..alttaki esmerse organik:) yani sende çalışırsan ancak alttaki gibi olursun.

• birşey daha diyeceğim, benim gördüğüm badiye başlayan kızların tamamı zora gelemediğinden bir ay dayanamadılar:)

• sporun kötülüğünü görmedim

0|0
    0|0
  • Ula hocana sorsana ormanmi orasi.p

0|1
    0|0
    • .p hocamla tanışmadım daha

• Gorende hocasiyla 5 cayina cikacak sanar.p bende antrenorum ama gelen salonda beni gorur baska biyerde olmama imkan yok sen eniyisi hocana bir mektup yaz karsilik verecektir elbet.p

• Hocam 1 haftadr yurtdsnda da ondan dedim. . d

• Kilon boyun amacın bunlar önemli

0|0
    0|0
    • Boyum 1.55 kilom 40 amacım 5 kilo almak ve kalp hastalığı başlangıcını yenmek.

• Hastalik degil ama ailemde cok yaygn doktor bende de risk oldugunu syledi ve o önerdi.

• Kalbi yorar diye biliyordum ben

• 4 ayda bu seviyeye gelemezsin. çok çalışman lazım.

0|0
    0|0
    • :) bende biliyorum ama yapacak birşey yok zorlasam bile en fazla 5 ay gidebilirim yoksa derslerimi aksatırım.

• :) tesekkr ederim bilgiler icin ama protein tozu filan istemiyorum.

• tercih senin. protein vücudu bıraktıktan sonra sarkıtmaz. sadece recovery hızlı olsun diye kullanılır. ama keratin vb bazı destekler tamamen zararlıdır.

• ilk tavsiyem derhal bırak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ilk önce beslenme çok önemli bol bol light veya yarım yağlı yoğurt, süt ve peynir tüket. senin ihtiyacın olan kas ve light ürünlerin protein oranı biraz daha fazla oluyor genelde. eti haşlanmış veya ızgara olarak tüketmeye çalış. ve en önemlisi günde en az 2,5-3 lt arasında su tüketmeye özen göster hem kalbine de çok iyi gelir ve toksinleri atarsın. yeşil çay da iç diyeceğim ama bazılarında tansiyon düşüklüğüne sebep olabiliyor o yüzden önce doktoruna danış ondan sonra iç derse iç. yeşil çay hazmı kolaylaştırır ve içindeki kafein etkisinden dolayı seni dinç tutar. ben spor yapmadan önce kahve yerine yeşil çay içtiğimde kendimi daha dinç hissediyorum.

0|0
    0|0
  • neden böyle bir şey yapıyorsun? hiç zarif değil bence

0|0
    0|0
  • takma yaa

0|0
    0|0
    • Ama sen sütyen takıp öyle fotoğraf çeksen iyi olur yani bence.

Yükleniyor...