Squat hakkında bilgi almak istiyorum bir kaç sorum olucak?

bacaklarım kalın bu hareketle bacaklarım aynı kalınlıkta kalıp kaslı mı olur? bilgim az internetten baktım da tam cevap bulamadım. sorumu tam anlatamadım ama bir yardım ederseniz çok mutlu olurum. squattan önce zayıflamam gerekir mi vücudumun şekillenmesi için?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Merhaba
    Burada hareketten ziyede hangi tekrar aralığı, yükleme seviyesi, set sayısı, beslenme vb. farklı pek çok etken devreye girer.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • squat deyınce benım aklıma ısemelı seks gelıyo ya

0|0
    0|0
  • Squat kalca germe ve şekillendirme hareketidir. Bacaklara yoğunlaşmaz

0|0
    0|0
  • squatı tek hareket olarak mı yapacaksın?
    eğer tek hareket olarak yapacaksan incelme çok fazla olmaz 2-3 cm dışında ama vücudun sıkı gözükür

0|0
    0|0
  • squat popo için olan bir hareket ama yeri gelmişken tüm kızlarımıza sesleniyorum, yapın.

0|0
    0|0
    • bacaklara hiç etkisi yoksa iyi gene :d

• başkalarını bilemicem ama kalın bacaklı kızlar daha iyi bence. kişiye göre değişir tabi ama genel olarak öyle

• ya bende ne kalın ne ince ortasını beğeniyorum

• Vücudu ısıtmanı tavsiye dedim aksi taktirde vücudunu çok yorabilir ve hamlayabilirsin :)

0|0
    0|0
  • bak squat vücut geliştirmenin en önemli hareketlerinden biridir dogru ve düzgün yaptıgın sürece bacakların daha çok şekillenicek ve kalçanda bombeli olucak bacaklarının kalınlıgına gelince düzenli bir şekilde cardio yaparsan yağı yakarsın ev aynı zamanda squat yaparsan yağın altındaki kası ortaya cıkarırsın yani hiç bir sorun yok

0|0
    0|0
  • bacaktan çok kalçaya yarıyor squat kızlar genelde kalça büyütmek için yapıyorlar ama bacakta olduğu gibi şekil alıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kaslarının hacmi artar yağlarının hacmi azalır yağlar daha çok yer kapladıkları için bacakların incelir ve çok daha hoş görünür

1|0
    0|0
    • yani kalın olmasına rağmen direk squat yapabilirim dimi

• tabi ki yap ama aynı zamanda diyet de yaparsan daha iyi olur

• evett teşeklkürler :)

• popon sıkılaşır şekil alır bacaklara pek etki etmez sadece kasları geliştirir kalınlaşmaz yani,, her halükarda squat cidden güzel şekil verir..

0|0
    0|0
  • evet inceltir ama onun yanında deadlift ve lunges da yaparsan daha etkili olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...