Özürlü devamsızlığımdaki fazlalığı özürsüz devamsızlığıma aktarmam lazım, ne yapmalıyım?

arkadaşlar ya bi çözüm üretin bana özürlü devamsızlığım 7 gün özürsüz 30 gün toplam 45 günü geçince sınıfta kalınıyor özürlü devamsızlığımdaki fazlalığı özürsüz devamsızlığıma aktarmam lazım rapor vermiyorlar son senem ailevi nedenlerden ve hastalıktan dolayı gidemedim 18 yaş altından yararlanamadığım içinde raporda alamadım ne yapıcağımı bilmiyorum :/

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen sene ailem imzalı dilekçe veriyordu bilgileri dahilinde gelmediğime dair kabul ediyorlardı ösym som sımıflara özel böyle birşey yapmışdı.Şuandada devam etmesi lazım bir araştır ösym sitesinden felan kıllık olsun diye size söylemediler sanırım.

0|0
    0|0
    • hayır dediğin olsa keşke vermediler bu sene o yüzden özürsüz devamsızlık hakkımızı kullanamıyoruz raporda vermiyorlar hasta olsan bile

• bilmiyorum bizde vardı ösym sitesinden felan bak iyice orda yazıyorsa izinli saymak zorundalar.

Erkekler Ne Diyor 3

• Heyet raporu alabilirsen devamsızlıktan sayılmıyo ama ya tanıdığın olcak ya da para vereceksin almak için

0|0
    0|0
    • para versende vermiyorlar tanıdık şart

• kaçıncı sınıf

0|0
    0|0
    • lise son

• umarım öyle olur çok korkuyorum kalmaktan dediğin gibi dershaneye gidiyorum sürekli meslek lisesiyim birde stajda var :S annem gidip konuşucak müdür yardımcısıyla kalmam umarım

• imkanı yok kalmazsın :)

• sen sınıfta kalmışsın bence bukadar devamsızlıkla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...