Body ile ilgilenen biri bakabilirmi?

Abiler şimdi benim kilom 65 3 aydır body yapiyorum kardiyo falanda yapiyorum ama göbegim var ve gitmiyo bunun postür bozuklugu lardoz oldugunu ögrendim bunun gelişimime zararı olurmu ve zamanla gidermi sırt kasları güçlenince ayriyetten birşey yapmalimiyim sırr ve karin kasları güçlenince o görüntü düzelir mi

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bak kardeşim. Öncelikle göbeğin gitmesini istiyorsan beslenmene dikkat edeceksin. Beslenmeni düzenli yapmazsan.. ne kadar karın çalışırsan çalış göbek gitmez ve paketleride göremezsin. Protein alıyorsan azalt ama bırakma. Görüntü zamanla toparlar. Sabırlı olman gerekiyor o kadar.

0|0
    0|0
    • Ama postür muhabbeti çikarıyo göbegi bel çukurum içeride duruyo o düz olsa sorun kalmıcak

• Zaten öyle yapıyorum hocanda gögüslerimde iyi agirlik basiyorum fakat gelişmiyor hep aynı kalıyor ağrıde olmuyor çok iyi beslenmeme rağmen hoca yavaş yavaş çıkcak diyo

• bak. aynı hareketi iki kere tekrarlama sakın. setleri bitirdikten sonra farklı bir hareket yap. halter çalışmadan önce kollarını aç.. esnek olsun. boş halter demiriyle açma.. kısa şınavlar çek.sonra dinlen.. ve haltere başla.. setleri tam yap. demir göğsüne değsin. kolların açık olsun. birbirine yakın olmasın. ve ağır denemeleri yap. biri kollasın seni.

• boyun kaç kardeş 65 kilo ile nasıl göbek oluyor yav :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...