Sizce biyokinezi yapayım mı? Gözlerim kahverengi ve ben yeşil olmasını istiyorum

Biyokinezi (göz rengi değiştirme)

Biyokinezi zihin gücüyle vücuda hükmetmektir.Bu konu göz rengini değiştirmek gibi özel bir konu içerir.Eğer yeterince dikkatli olmazsanız yada çalışmaya başladığınızda bitirmeden bırakırsanız biyokinezi sizin için zararlı olabilir.

Metot:

Adım 1:Bu çalışmaya uyumaya başlamadan hemen önce başlayın.Yumuşak bir yere yerleşin.Gözünüzü kapattığınızda olan hiçliğe odaklanın.

Adım 2:Rahatladıktan sonra bedeninizi ve gözlerinizi kapalı olarak hayal edin.Sonra hayal ettiğiniz bedeninizin gözlerini yavaşça açtığını hayal edin.Gözler açıldıkça göz renginin yavaşça değiştiğini izleyin.Derin bir şekilde gölge ve renge odaklanın.

Adım 3:Artık çeşitli göz renklerine sahip olan hayal ettiğiniz bedeninizin kendinize doğru yürüdüğünü içinize girdiğini onun sizin tarafından emildiğini hayal edin.Sonra kendinizin hayali olarak gözlerinizi açtığınızı ve aynaya gittiğinizi düşleyin.Aynaya baktığınızda kendi göz renginiz yerine istediğiniz rengi görün.

Adım 4: Normal dünyaya geri dönün.Bil****niz yeniden açılsın.Odaklandığınız şeyin etkilerine bakın.

Bu çalışmayı bir ay boyunca her gece yapmaya çalışın.Hayali olarak aynaya baktığınızda istediğiniz Göz rengini görün. Kendinizi aslında gerçekte de asıl göz renginizin bu olduğuna inandırmaya çalışın. Gerçek aynaya baktığınızda gerçekmiş gibi tepkiler verin. "Hey şuna bak!Gözlerim renk değiştiriyor!" gibi. Daha büyük bir inandırıcı etki için bunu arkadaşlarınızla da paylaşın. Eğer bir ay boyunca çalışmalarda büyük bir değişiklik olmadan düzenli olarak yaparsanız gözlerinizin şiddetli bir biçimde renk değiştirmeye başladığını göreceksiniz. Kendinizi inandırırsanız, güçlü bir değişim görürsünüz ve çalışmayı tamamlamış olursunuz.

0|0
14|18

En İyi Erkek Görüşü

• Parapsikoloji ile ilgili olan birisini görmek çok güzel. :) Biyokinizi yapman kalıcı olarak göz değişimi sağlamaz geçici olarak sağlar.Bunu kendi fikirlerime dayanarak söylemiyorum çünkü daha önce denemedim ve denemeye niyetim yok fakat okuduklarım ve gördüğüm bazı yerlerden bu bilgileri sana aktarıyorum.

Eğer Parapsikoloji ile gerçek anlamda ilgileniyorsan bana özelden ulaşabilirsin karşılıklı bilgi ve fikir paylaşımımız olur.

Not : Fazla kafaya takma ve yorma herşey dozunda kalsın çünkü bazen şizofreniye etki olabiliyor sıklıkla düşünüldüğünde benzer düşünceler.

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 17

• bunun yerine biyokinezi ile biraz akil fikir gelistirmen mumkunmu acaba?

6|5
    2|0
  • Çok ilginç ilk defa duydum bunu. Sen bunu başarırsan ışınlanmayı da başarırsın kesin...

3|0
    0|0
  • Ben de düşünmeye başlamıştım bu konunu buldum tek korkum göz bebeği rengini kaybedersem? o zaman ne olucak?.. Ama merak etme ben bu akşam yatmadan önce deniyeceğim, Ben zaten bu karanlığı düşünme işini önceden yaptıgım ve nefes nefese çıktıgım için o kadar zorlanacağımı düşünmüyorum, umarım.

0|0
    0|0
  • Gerçek Dünyaya dönmen dileğiyle...!

Olabilir ama sen gerekli şartları sağlarsan.

Senin şuanki beyninin hacmi iki düdüklü tencere büyüklüğüne ulaşır, ve ürettiği toplam elektrik bir futbol sahasındaki bütün ampülleri yakmaya yeterse..

işte o zaman oradaki yeşil çimlerin renginden gözlerine akseder ..

Anlatabiliyor muyum?

0|0
    0|0
  • Bazılarının gözü bile yok. Farkında mısın? Haline şükretmelisin..

1|3
    0|0
  • hiç boşuna kasma derim. Değiştirmeye çalışırken van kedisi gibi olmayasın sonra

1|1
    0|0
  • Sen bi dene, beğenirsem ben de yapcam. Tövbe estafirullah.

2|0
    0|0
  • deli miymiş?

1|0
    0|0
  • parapsikolojiyle ilgiklenmen güzel keşke herkes ilgilensede istenildiğinde neler yapılabiliceğini görseler

0|0
    0|0
  • Bence yap. İşe yarar. Bir süre sonra aynada gözlerini yeşil görmeye başlarsın. Eminim.

Sorun diğer insanlara da gözlerinin yeşil olduğuna inandırabilmek.

1|0
    0|0
  • bi tek gözler var insanlarda gerçege yakın onlarda sahte olacaksa vay halimize

1|1
    0|0
  • 1 ay boyunca kırmızı yapmaya çalışıcam. eğer olmazsa..

0|1
    0|0
  • anlamdım dene ama zarı olmasın sana bunun gözlerine

0|0
    0|0
  • bence gözlerin görüyorsa hiç kurcalama :)

0|0
    0|0
  • yapmalısın benim fikrim yeşil olmasından yana seni çok güzel gösterecek .)

0|0
    0|0
  • bence yap ama riskli

0|0
    0|1
  • Sana bu gazı kim verdiyse, cidden tebrik ediyorum kendisini. Bunları yapacağın süre içerisinde O kahverengi gözleri verdi diye şükretmelisin yukarıdakine.

link

4|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Allahın verdiği güzelliğiniye değiştiriyorsun ki?

Benim gözlerim kahverengi/Siyah gibi,

bende yeşili çok seviyorum..

Ama senin gibi böyle şeyler yapmayı düşünmüyorum,

çünkü allah sana kahverengi göz vermiş..

Bazı insanların gözü bile olmuyor, kör oluyorlar..

Böyle şeylerle uğrasıçana,

oturda haline şükr et.

0|0
    0|0
    • bazı insanlar vardır göz rengini beğenmez bazıları ise eğlencesine yapar. ben eğlencesine yapıyorum. inanarak. göz renklerim elaya çalmaya başladı...

• Bence dene benim gözlerim de kahverengi. Ben iki gündür yapıyorum ve gözlerim açık kahverengiden az daha koyu şuan. Ben buğday tenliyim o yüzden yeşil yapıcam. Beyaz tenliysen mavi yakışır ama buğday veya esmer tenliysen mavi öcü gibi oluyor. Bu arada gözlerin ilk ela olucak sonra yeşil olucak yani ela oluyo diye korkma :)

0|0
    0|0
    • Ben de yapıorum :)

• aynen benim kahverengi bende yeşil yapmaya çalışıyorum daha doğrusu canım sıkılınca mor falan :D 2 gün oldu elaya çalıyor gözlerim bakalım nolucak :D

• 1 yıl olmuş becerebildinmi bari
      ?

• gözlerinin gördügüne şükret ve sus

2|3
    1|0
  • Bence yapmalısın bazı arkadaşlar geçici olduğunu söylemişler. bunu ben de okudum ama bunları söyleyenlerin hepsi öyle duyduğunu söylüyorlardı oralarda. Kalıcı olarak değişenler varmış. Denemekten zarar gelmez. Ben de deniyorum. Etrafımızdaki hiçbir şey aslında somut değil maddelerin çoğu boşluktan oluşuyor. Neyse fiziğe dalmıyorum. Dene,deneyelim :)

1|0
    0|0
  • Telekinezi ve benzeri zihin içerikli çalışmalar ne kadar tehlikeli farkında mısınız?! Mutant değiliz değil mi, kalkışmayın derim ehil olmayan ellerde nükleer bombadır bu tarz şeyler...

0|0
    0|0
    • Üzülerek yanlış bir fikir içinde olduğunuzu belirtmek istiyorum.Gerçi fikriniz öznel nitelik taşır yorum yapmak haddime değil ama yine de belirtmek isterim ki ; İnsan,içinde bulunduğu herşeyi keşfetmeli ve denemeli.Söylermisiniz kafasını kabuğundan çıkartmadan,riskleri göze almadan ilerleyen bir kaplumbağa var mı? İnsan üstün ve henüz tamamiyle keşfedilememiş bir varlık.

• Ehil olmayan dedim değil mi? Tecrübe etmeden bilmeden saçma işlere kalkışmak keşfetmek değil düpedüz saçmalık!

• ama sen bir insansın ve insanlar çok özeldir değilmi? böyle kalıcakmısın yoksa sınırları aşıcakmısın? insanoğlu laf olsun diye yaratılmadı...

• Bazı yeşil gözler var ama göremiyor o yeşil gözlüler senin kahverengi ama görebilen gözlerine sahip olmayı ne kadar isterlerdi biliyormusun?

0|0
    0|0
  • Birazcık tehlikeli olabilir.Bu arada,yeni göz renginin sana yakışmama ihtimali de olduğu için biraz daha düşün derim.

0|0
    0|0
  • kendimi kilolu şekilde merak ediyorummm ben :D

0|0
    0|0
  • ben gökkuşağı renginde istiyorum olur mu ki bir uzmana mı danışsam ))

0|0
    0|0
  • bu çalışma çekim yasasıyla alakalı birşey.ama komik biraz.Allah göz verdi diye sükret sen ki gözlerin sağlam kalsın 13 yaşında falan mısın :)

0|0
    0|1
  • Teşekkürler paylaşımın için :)

0|0
    0|0
  • Başka derdin yok sanırım, anlıyorum

0|0
    1|0
  • göz renginizi değiştirebildiniz mi dalga geçmek için değil gerçekten cevabını merak ettiğim için soruyorum

0|0
    0|0
  • Ya Lens Tak gitsin nie bu kadar kasıorsun kendiniii :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...