Yürüyüş ayakkabısı önerir misiniz?

Yürüyüş için ayakkabı marka model önerisinde bulunur musunuz?

Güncellemeler:
Cevap verenlere teşekkürler :D

0|0
5|16

En İyi Kız Görüşü

• Yürüyüş ayakkabısı alacaksan ve kullanım alanın treccking amaçlı doğa için olacaksa nick adidas gibi kaliteli markaları almamanı öneririm. Onlar sağlam ayakkabılar ama daha çok markaları para ediyor ve aynı sağlamlıkta daha uygun ayakkabılar alıp iç rahatlığıyla eskitebilirsin. Zira doğa da sağa dola çarpıp kayaların arasına girip, ikide birde çamurlanacağından ayakkabıya çok bağlanmamalısın. Decathlon'dan tabanı sert ve çatallı ayakkabılar tercih etmelisin. Sakin altı düz ayakkabı alma, alabildiğine çatallı girintili çıkıntılı olmalı.

Ama normal yolda parkda yürümek için ise, yine decathlon öneririm fakar kalite düşkünüysen illaki elbette nike adidas gibi markaların, yine tabanı sert, bilek kısmı yumuşak, altı çatallı ayakkabılarına bakabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

Kızlar Ne Diyor 4

• Nike Air var bende. Çok rahatlar bence bak bir

1|0
    0|0
  • yürüyüş önemlidir 3 yıldır yaparım ama ayakkbıyı aldm spor ayakkabının faydasndan fazlasnı vermedı :) zayıflatıo dıe bsey söz konusu degl guzel sık spor ayakkbısı al yuruuyusle ztn zayflıosn

0|0
    0|0
    • Rahatlık açısından demiştim. Ayakkabı nasıl zayıflatsın

• Nıke air max 360

1|0
    0|0
  • Asics marka al bence. Aslında profesyonel voleybol ayakkabıları üretiyor bende onlardan vardı voleybol oynarken kullanıyordum ama çok iyidi sonra yürüyüşte falan her yerde kullanmaya başladım. Ama yürüyüş içinde ayakkabıları varmış tabi onları denemedim ben voleybol ayakkabısını yürüştede çok rahat kullanıyordum. Diğer spor ayakkabılarıyla farkını hissediyorsun aniden koşmaya başlayıp ani duruş yaparsan profesyonel voleybol olduğunu belli ediyor. Yalnız hangi şehirde yaşıyorsun bilmiyorum ama biraz bulmak kasıntı olabiliyor. Mesela ben ankaradayım bir çok ayakkabıcı dolaştım asics var mı dedim satıclarda dedi asics i yalnız ülkü alan pasajında bulabilirsin başka bir yerde satıldığını sanmıyorum falan dediler bence haklılardı ülkü alan pasajının dışında bir yerde bulamadım o ayakkabıyı. Yani kısaca her yerde olmayabiliyor. Ama fiyat açısından falan normal spor ayakkabılarıyla aynı fiyatta :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...