San Antonio, konuk ettiği Miami Heat'i mağlup ederek NBA'de şampiyonluğunu ilan etti, ne düşünüyorsunuz !?

NBA playoff final serisi 5. maçında San Antonio Spurs, Miami Heat'i 104-87 mağlup ederek seride durumu 4-1 yaptı ve kulüp tarihindeki 5. şampiyonluğunu ilan etti, Final serisi boyunca Miami Heat'e toplam 70 sayı fark atan San Antonio Spurs, bu alanda NBA rekoru kırdı. Attığı üçlüklerle geceye damgasını vuran ve NBA finallerinin MVP'si olan Kawhi Leonard, tarihte All Star seçilmeden bu unvana ulaşan 5.oyuncu oldu. Leonard, NBA finallerinin MVP'si seçilen en genç 3. oyuncu olarak da tarihe geçti. (ANKETİ HATIRLIYORUM ÇOĞUNLUKLA MİAMİ HEAT DENİLMİŞTİ )

• Tebrikler.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Benim için de süpriz oldu
    0% (0)100% (3)100% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gregg Popovich'in acilen klonlanması gerektiğine inanıyorum.
    Onun gibi bir amcam olmasını isterdim.

Devlet Büyüklerimizin San Antonio organizasyonundan feyz almasını dilerim.

Her sporcumuzun hangi spor dalından olursa olsun başta Tim Duncan olmak üzere Parker ve Ginobili gibi yetenekli oyunculardan karakter ve sporcu ahlakı konusunda dersler çıkartmaları gerekir.

Seri öncesinde Miami'nin seriyi 4-2 veya en kötü 4-3 alacağını tahmin ediyordum.
    Büyük sürpriz.

0|1
    0|0
    • Desteklediğim takımın kazanması beni çok mutlu etti.
      Önerileriniz için teşekkürler ben de örnek alınması ve ders çıkartılması gerektiğini düşünüyorum, evet sizin için sürpriz oldu ^^

• Popovich Gandalf'ın biraderi olmalı.

• Olabilir ^^

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kral, maçın başında takıma "follow me" dedi ve ilk çeyrekte bu çağrının hakkını da sonuna kadar verdi.
    belki de sadece bir kişi destek olsaydı dün finallere erken veda etmek zorunda kalmazlardı.
    açık ara favorimdi Miami

0|1
    0|0
  • Sürpriz olmadı. Spurs muazzam oynadı. Miami de elinden geleni de yapmadı. LeBron, Kawhi'nin savunmasına rağmen yine iyi oynadı. Skorerliği yeterliydi. Sorun şu ki miamide kimse LeBron'a destek olmadı. Kawhi muhteşem bir seri çıkardı enfes savunma ve hücum yaptı. MVP ödülünü hak etti kesinlikle. Gregg Popovich, Kawhi Leonard, Tim Duncan, Boris Diaw hepsine birer mvp ödülü vermek lazım. Bu seri Parker'i çok ön planda göremedim af buyurun, yanlış hatırlıyor da olabilirim.

0|1
    0|0
  • Kaan Kural'ın sürekli söylediği gibi "duygusuz makine" sürekli saldırdı ve bizlere harika basketbol nasıl oynanır, nasıl takım olunur bunları bir kez daha gösterip, geçen senenin de hesabını kapatarak şampiyonluğa uzandılar. Dallas Mavericks taraftarı olmama rağmen :P bu yapının bozulmamasını, Tim Duncan'ın da kariyerini sonlandırmayıp bu güzel basketbolu bizlere birkaç yıl daha seyretme imkanı vermelerini umut ediyorum :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...