Kimliklerinizle gurur duyar mısınız?

Kimlikten kastım ad soyad değil elbette.Her insanın hayatında kendini tanımladığı kimlikeri vardır mesela dini müslümanım ya da hristiyanım der ya da milliyeti cinsiyeti kadınım ya da erkeğim der. tuttuğu takım v.s bu kimlikler sizin hayatınızda ne ifade eder ne kadar gurur duyarsınız onlar ile

1-)Dininiz

2-)Milliyetiniz

3-)Memleketiniz

4-)Cinsiyetiniz

5-)Tuttuğunuz takım

6-)Siyasi ideolojiniz

7-)Eklemek istediğiniz herhangi birşey

0|0
67

En İyi Kız Görüşü

• dinimden hele milliyetimden güzel ama çoook soğuk olsada memleketimden cinsiyetimden her şeye karşı olsada takımımdan muhalefeti arada kızdırsakda ideolojimden mutlyum,sadece şu an yaşadığım yerden nefret ediyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• tabikide gurur duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Milliyetim,memleketim ,cinsiyetim , siyasi ideolojim ve takımımla gurur duyuyorum ..kısacası kendimle gurur duyuyorum ..

0|1
    0|0
  • Neden Din ilk sırada?

0|0
    0|0
  • Milliyetimle ve siyasi görüşümle Evet .

0|0
    0|0
  • gurur duyuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Müslümanım.

1|1
    0|0
  • siyah beyaz ölüm yaşam

0|0
    0|0
  • Kimliğim dinim milliyetim memleketim siyasi ideolojim herşeyim Fenerbahçe. Ona inanır ona taparız.

0|0
    1|1
  • senin şıklarda verdiğin durumlarda gurur verici şekilde yaşamıyorum ama kendi kişisel yapım ve arkadaşlarla olan ilişkilerim bana gurur veriyor.

0|0
    0|0
  • inancim, kokenlerim, yasadigim yer, hayat gorusum, egitimim, aile degerlerim ve meslegimle gurur duyuyorum. cinsiyetim kismina gelince de, hemcinslerimin bazi hayvanliklarini gordukce bununla gurur duymamam gerektigini anladim.

0|0
    0|0
  • gurur duymayacak olsa o konu kimsenin kimliği olmaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • 2-6 maddeler benim kimliğimi oluşturur.

0|0
    0|0
    • Marksizm enternasyonel bir ideolojidir.milliyetin yeri yoktur marsizm de

• bilgi eksikliğin var kusura bakma marsizm milliyetçiliğin en büyük düşmanıdır dense yeridir hatta millliyet diye birşeyin varlığını dahi reddeder ayrıca milli mücadele dediğin şey de marksizmden ilham almadı.ilham alsaydı T.C sovyetler birliği gibi komünist ya da sosyalist bir devlet olurdu

• Ben milliyetciyim demedim ki. Çokmu belli ediyorum? Sölesene bağımlı bir ülke nasıl kendine gelir? O ülkedeki milliyetlerle değilmi. Evet marksizim enternasyoneldir. Ama lenin hiçbir zaman demediki ben rus değilim diye. Niye desin ? Milli mücadele marksizimden ilham aldı diiye birşey de yazmadım. İlk yorumumu oku milliyetle karşılanır yazmışım. Milli mücadele başka rejim başkadır. Bence sen iyi bir süzgecinden geçir. Okumadan kararlaştırıp önyargılarınla konuşuyorsun.

Yükleniyor...