Ne giyeceğimi bilmiyorum, birkaç tarz yaratır mısınız bana?

bugün 3 ay sonra tekrar buluşcaz yurtdışındaydı ve ben ne giyceğmi bilmiorum lütfn bikaç tarz yaratın bana, çok abartılı olmamalı sık bi cafeye bişeyler içmeye gideceğiz ama çok sporda olmamalı hava burda 23 derece faln sıcak yani, cevaplarınızı dört gözle bekliyorum :)

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• üstüne açık yakalı beyaz yada hafif pembe bir gömlek, dizüstü dar etek lacivert yada koyu mavi, hafif desenli siyah çorap, siyah topuklu ayakkabı (yalnız topuklu olsa rahat yürüyebileceğin şekilde olsun, yürüyemeyip adamı bekletme yollarda;) saçlarında hafif dalgalı olsun. tırnaklarına hafif parlatıcı sür, pembe parlak ruj, abartı makyaj yapma ama ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kzlardan yardım yok baksana erkek ler kosturmuşlar

0|0
    0|0
  • Taytin üzerine bol bir seyler giyip çıkma da son günlerde bir çok kızın yaptıgı gibi ne giyersen git onun haricinde

0|0
    0|0
  • hava burda 23 derece ''Haşema'' tavsiyte ediyorum yada mayo. Bikiniye hayır.

0|0
    0|0
  • ...hava çok sıcak...''jartyer'' tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• canlı renkte elbise diz üstü altına dolgu topuk ayakkabı

0|0
    0|0
  • güzel bir elbise giyebilirsin, renkli pantolonlar giyip altına topuklu ayakkabı giyebilirsin ya da uzun etek falan giyip üstüne çizgili güzel bi badi de giyebilirsin ama vücut yapını bilmeden burdan konusmak zor:/

0|0
    0|0
  • mını yaada uzun bı etek gıy uzerınede guzel bı kısa badı yada gömlek gıy saclarını guzelce yap parfumu unutma :D

0|0
    0|0
  • Dizüstü çok güzel elbiseler var bunlarda herhangi birini al,çantanı ve ayakkabına ona uygun al.Saçların dalgalı ve makyajın hafif olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...