İlköğretim boyunca kaç teşekkür ve takdir getirdiniz?

İlköğretim boyunca kaç teşekkür ve taktir getirdiniz hatırlıyormusunuz o günleri. başarılımıydınız.yoksa devamlı zayıfmı getiren biriydiniz?

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 7

• 1-Çok çalışkandım lakin çok yaramaz haşarı lanet olası bir çocuktum o nedenle başka bir sınıfa kovuldum takdir almam gerekirken iyiyle geçtim:(

2-Sınıf değişikliğinin verdiği gerginlik isyankar hali dersime yansıdı ve daha bela bi çocuk oldum masadan masaya atlar önüme gelene cüneyt arkının gazıyla saldırırdım netice olarak başka bir okula gönderdiler ortayla geçtim

3-4-5 Bana yakışmayacak kadar durgun sakin yıllar oldu dersler berbattı hatra gönüle ortayla geçtim hepsini

Orta okulu sayarsak tamamında teşekkürü 2-3 puanla kaçırdım ilk okula nazaran derslerim iyiydi zorlasam takdirde alırdım lakin bir inat vardı çözemediğim bu kadar yeter diyerek zorlamadım.

Yazmışken liseyide yazacamda siteden atarlar o nedenle yazmayayım

0|0
    0|0
  • ben hep geri gittim..ilk okul 3 takdir 2 teşekkür..orta 1 teşekkür..2 ve 3 bişey yok..lise 1 iki zayıf..2 iki zayıf..3 üç zayıf

0|0
    0|0
  • arada teşekkür alan bir öğrenciydim .. ne ilk ne lise nede universitede en iyi olmak gibi kaygım olmadı ... yatırımımı başka yönlere yaptım . şu anda o takdirlik ve teşekkür almak için puan peşinde koşan arkadaşlar benim için çalışıyorlar ...

konunun özü .. başarı için bir belgeye ihtiyaç yok .. sadece yatırımınızı doğru yapın yeterli ..

0|0
    0|0
  • okul hayatım boyunca hiç teşekkür almadım yanından bile geçmedim

0|0
    0|0
  • çoooook

0|0
    0|0
  • basariliydim. 75 altinda not bile almazdim. bir kez ogretmen takinca 0 vermisti onu da sikayet ede ede adama neler cektirmistim :D

0|0
    0|0
    • iyi yapmışsında uyuza. bende az çekmedin o öğretmenlerden. 2 kez takdiri kaçırmıştım. uyuzluk yapmışlardı

• ben hic kacirmadim. 100 uzerinden 99 alsam, "arda sen 100 alabilirsin" diyen bir ailem vardi :D

• 4 taktir

0|0
    0|0
Yükleniyor...