Yüzme mi Vücut geliştirme mi?

karar vermekte zorlanıyorum sizce hangisi yardım eden herkese teşekkür ederim

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sana şüphesiz yüzme diyeceğim. Eğer adam akıllı yüzersen -doğru bir biçimde- vücudunda çalışmayan hiçbir kas grubunu göremezsin. Kol, bacak, uzun derin nefeslerde "karın" -özellikle antrenman yaparken düzenli olarak 8'den fazla kulaç atıp yüzmeye çalışıyorsan, karnının bir zaman sonra içe çekildiğini ve sanki mekik çalışıyormuşsun gibi ağırdığını görüyorsun-

Yüzme basittir ve bir halta yaramaz diyenler, yüzmenin Y'sini dahi keşfedememiş kişilerdir. Yüzme bir body'e göre sana çok daha fazla şey kazandırır. Omuzların bodycilerin çalışıpta yapamadığı kadar gelişir kolayca, bacak kasların kuvvetlenir vs. vs.

Göğüs kafesini genişletir. Bu da senin göğsünün daha yayvan ve kalıplı durmasını sağlar. Omuzlar zaten geniş.
    En mükemmel sporlardan biridir yüzme bana göre.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• fit bir vücut için önce yüz yağlarını erit..sonra geliştirme yap..işin kolaylaşır yağ yokken kasları harekete geçirmek daha kolaydır

0|1
    0|0
  • önce yüz sonra vucut geliştir.

0|1
    0|0
  • yuzmeden yanayim cunku vucut gelistirme yapsanda bir sure sonra yapmazsan geri soncek hepsi ne kadar yapabilirsinki? yuzmede faydalidir zaten valla mesela ben kilo vermem gerektiginde yuzme geliyor direk aklima

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Vücut geliştime tüm branşların temelidir. Yüzücülerin fiziklerinin iyi olması, yüzdükleri için değil, diğer tüm branşlarda olduğu gibi (golf vb. bile dahil) ağırlık antrenmanı yapmalarından dolayıdır.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|1
    0|0
  • Yüzmede sadece omuz kasların göğüs kasların filan şekli belli olur.Vücut geliştirmede
    belli zamandan sonra hepsi belli olur ve hacim kazanırsın kiloda alırsın :)

0|1
    0|0
  • bence hiç düşünmeden yüzmeye git...çünkü bütün kas gruplarını çalıştırıyorsun ve aerop egzersiz yapmış oluyorsun...vücut geliştirmenin zararlarını buraya yazsam bitiremem herhalde...kaldıki yüzünce zaten vücudun gelişiyor

0|2
    0|0
  • İki sporu da yapan biri olarak sana şunu söyleyebilirim ki; Yüzme kesinlikle mükemmel bir sonuçtur ancak Vücut geliştirme, bütün spor branşlarının temelidir. Dolayısıyla ikisini beraber yapmanda bir sakınca yoktur.

0|1
    0|0
  • Yüzme

0|1
    0|0
  • En iyi vicut gelistirme yuzmedir.

0|1
    0|0
  • Yüzme omuzları genişletir spor tüm vucudu... :D

0|1
    0|0
  • yüzut geliştirme