Önerisi olan var mı? neler yapabilirim?

18 yaşındayım kilom 70 boyum 165. Bundan üç ay önce diyete spora başladım 3 ayda 5 kilo verdim çok yavaş verdim kiloyu sıkılıp arada bıraktım pişmanım zaten bu yüzdne. yarından itibaren sabah 11de 1 saat yürüyüş ve akşam 7de 1 saat yürüyüş yapıp günlük 50 mekik 50 ip 1 saat kondisyon bisikleti kullanmayı planlıyorum sizce başka neler yapabilirim 1 ayda 5 kilo verip 65 olmak için? kilomun kilolu olduğumun farkındayım bunları söylemenize gerek yok sadece bana yardımcı olabilecek önerilerde bulunursanız çok memnun olurum

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• 1,5 yıl fitness yaptım ancak evde kendim pilates yaptığımda daha hızlı sonuç aldım. Sana tavsiyem yediklerinle kilo ver ve pilatesle sıkılaşıp incel. walk at home diye bir program var evde yürüyüş ve koşu programı. pilatese o programıda eklersen baya iyi sonuç alırsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Merhaba
    Öncelikle çok fazla mekik çekerseniz karın kaslarınız belinize oranla daha kuvvetleneceği için, postür sorunları olabilir, program tasarlanırken bir uzmandan yardım alın.
    Kalıcı ve sağlıklı zayıflamanın tek yolu egzersiz ve beslenme programı birleşimidir. Bu şekilde kas yağ oranınızı olumlu anlamda değiştirerek kilo vermek ve bunu korumak mümkün olur. Kaldı ki, iyi tasarlanmış bir program ile diyet bir yana, daha çok yiyerek zayıflamak bile mümkün.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Ortamdan yeni bir arkadaşım oldu.
    Benden yaşça küçük.
    Yaklaşık 130 kilo civarında.
    Askerliğe de gitmemiş kilolu olduğundan.

Ben uzun yıllar break dans yaptım profosyonel.
    Bu çocukta ortamdan.
    Ve inanılmaz hevesli.
    Her gün antreman yapıyor.
    O kilosuna rağmen antremen yapması, inanılmaz gayretli olması o kadar çok etkiliyor ki beni zayıf olmama rağmen eskisi gibi antreman yapamıyorum.
    Bu çocuk 130 kio ve hemen hemen her gün , tek başına gidiyor her zaman takıldığımız sahile, bir çok insanın bakışları altında aldırmadan antreman yapıyor.
    Ve bu çocuk da gözler görülür şekilde zayıflama, vücudun da fitleşme meydana gelmeye başladı.
    Üstelik hayal ettiği dans yeteneği de her gün gelişiyor.

Sana tavsiyem aç sevdiğin müziği her gün dans et.
    Düzenli beslen ama diyet yap.
    Dansın üzerine koşu yapabilirsen yap yapmasan bile dans kesinlikle yetecektir.
    Hem eğlenceli, hem oldukça kilo kaybettirici bir yöntem.
    Hopla zıpla eğlenemene bak.

( kilolu olan bir kıza yapmış olduğum yorum kopyala yapıştır yaptım )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• maddi durumun varsa spor için bir yere gitmeye başlamalısın onlar senin için bir diyet ve yapılacaklar listesi oluştururlar daha iyi yardım ederler ablam denedi oda 65 kiloydu 1 ayda 57 kiloya düştü :)

0|0
    0|0
    • tamam iyi olur aslında :) teşekkür ederim

Yükleniyor...