Spor Yapmam Niye Herkesi Bu kadar Rahatsız Ediyor?

Arkadaslar ben ben spor yapıyorum çokta sağlıklı besleniyorum. Ama herkes benim işime karışıyor bana gülüyorlar yaptığım işi aşağılıyorlar. Ben şeker tuz yağ kızartma vb. şeyleri yemem. Bunlardan neden yemiyorsun sen bizden önce ölceksin sen sağlıklı olduğunamı inanıyorsun diyorlar. Spor yapışıma gülüyorlar sen aptalsın kendini boşuna yoruyosun diyolar. Neden böyle davranıyolar kime ne yapıyorum ben

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat senin hayatın beden senin bedenin.. Seni eleştirenlerin basit insan olduklarını bilmeni isterim.. Kaale bile alma.. Haklısınız ya safım ben falan de geçiştir.. Senin kararlılıgın karsısında zaten susmak zorunda kalacaklar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çevrendeki insanlar cahil, sen bildiğin yoldan şaşma. 10 sene sonra kalp hastalıkları başlar yağ bağlarlar.

0|0
    0|0
    • o zmn bana uymak zorunda kalcaklar :)

• Bende kızartma ve yağlı yemekler yemiyorum. Et ve et ürünleri vs çok nadir yerim. Sende onları bozacak şeyler söyle.

0|0
    0|0
  • Ne güzel sağlıklı besleniyorsun işte. Sporunu da yapıyorsun. 5-6 ay sonra kaslarına imrenirler. Bakma sen onlara.

0|0
    0|0
  • Bırak yia... Keşke bende bir senin gibi olabilsem valla gıpta ediyorum sağlıklı beslenip spor yapanlara. Kıskançlık bunlar bırak valla aaa...
    Uzanamadığı ciğere mındar kafası.
    Helal olsun. aynen devam :D

0|0
    0|0
    • harika bir cevap gerçekten teşekkür ederim :) sende bu cahil gördüğün insanlardan farklı olmak için yap bunu ve istediğim yere gelemedim sebebi oydu ya da buydu deme bunu korkaklar yapar. Bu sen değilsin

• evet işte bu :) kendine inan. kendine inanmazsan başkalarının fikirlerine göre yaşamak zorunda kalırsın unutma bunu :)

• Kendileri sağlıksız ve azimsiz oldukları için haliyle kıskanıyorlar.

0|0
    0|0
    • aynen kardesim cok tuhaf insanlar var

• bendede öuyle yapıyolar çünkü insanlar yapamadıkları şeyi başkalarınada yaptırmayı sevmezler;)

0|0
    0|0
    • Allah akıl fikir versin böylelere :)

• Kıskanıyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayatta aynı azme sahip olamayanlar veya vücudu güzel olmayanlar hep bir bahane bulup başkalarını eleştirir.Sen işine bak onları takma bırak istedikleri kadar eleştirsinler..Ama bazende kendini serbest bırak fazla aşırıya gitme diyet ve spor konusunda mesela ayda 3-4- maxsimum 5 gün kendini serbest bırak ki psikolojin rahat olsun...Kendine iyi bak

0|0
    0|0
  • neden bunları söyleyenlere bir yumruk patlatmıyorsun?

0|0
    0|0
    • çünkü cahil insanlara uyup seviyemi düşürmeye değmez :)

• aynen değmez 3 kuruşluk insanlar için moral bozmaya teşekkürler kardesim :)

• süpersin :)

• takma onları

0|0
    0|0
  • bu ülke böyle dostum öyle kabul edicen umursamıyacaksın insanları bende vücutçuyum gay muamelesi yapıyorlar takma bildiğin yolda devam et

0|0
    0|0
    • aslında normal olan seyi biz yapıyoruz milletin işine gelmediği için söylüyolar bunları ama yıllar sonra bizim dediğimize tıpış tıpış gelcekler :)

• Hiçbirimiz hayat kadar güçlü darbe vuramayız. ama önemli olan ne kadar güçlü vurabildiğin değil önemli olan o darbeyi yedikten sonra ileri doğru gitmeye devam edip edemediğindir. Kaç darbe alıp hayatta yoluna devam edebiliyorsun. İşte başarmak böyle bişey!

• öyle dostum

• Haklılar.

0|0
    0|0
    • neden haklılar. Eğer ben istediğim yere gelmek için bir savaş veriyorsam bu karışmaya kimin hakkı var ki. İçgüdülerimi dinlemem benim en doğal hakkım

• Çok haklılar

• harika süper

Yükleniyor...