Kapat

Kocaelispor sizce centilmen midir?

Arkadaşlar sizce Kocaelispor taraftarı centilmen midir?
Olay çıkarırlar mı? Birbirleriyle kavga ederler mi? Küfür var mı? Sizce Kocaelispor taraftarı centilmen takım mıdır? Yoksa olay çıkaran bir takım mı? Çünkü internetten araştırdım Kocaelispor'un centilmen takım olduğu yazıyordu Aynı zamanda da eskiden 4 büyüklere yani (Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray, Trabzonspor) gibi takımlara da kafa tutuyordu hepsini yeniyordu ve aynı zamanda da centilmen bir takımdı İnternette öyle yazıyor Eğer gerçekten öyleyse centilmen bir takımsa neden biz onlar kadar olamıyoruz Rizespor neden 4 büyüklere kafa tutan aynı zamanda centilmen bir takım olamıyor Neden Kocaelispor gibi centilmen aynı zamanda da 4 büyüklere kafa tutamıyoruz hatta Kocaeli İstanbul'a yakın olması ve nüfusunun kalabalık olmasına rağmen kavga çıkmıyor gayet centilmen bir takım Ama bizim Rizespor'da ne centilmenlik var nede 4 büyüklere kafa tutabiliyoruz hiçbirini yapamıyoruz birde bizim Rizeliler de maça ilgi göstermiyor gidiyor televizyondan Galatasaray maçını izliyor bizim maçı izlemiyor ama Kocaelispor'da öyle değil onlar taraftar topluyor biz toplayamıyoruz Sizce bu durum neden kaynaklanıyor?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• kocaelispor iyidir:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kocaelispor centilmen bir takımdır ama Sakaryaspor gibi takımlarla maç yaparken centilmenliği bir kenara bırakıyoruz :D

0|0
    0|0
  • Kardesim buyur gel Kocaeli'ye. Bu pazar Tekirdağ Deplasmandayız. sonraki hafta evimizdeyiz gel misafirimiz olsun bilet ücretin yol gidiş geliş ücretin herseyin bize ait

0|0
    0|0
    • @Captain-Salazar yok teşekkür ederim sağol zaten biliyorum ne kadar centilmen olduğunuzu :) yalnız bişey soracağım bazı basın medya organlarında özellikle Kocaeli medyasında Kocaelispor'un borçta olduğunu söylüyorlar bu doğru mu yoksa asparagas haber mi?

• @Captain-Salazar o zaman ben yanlış duymuşum bir ara öyle söylenti vardı :)

• Yeter ki Pektemek ve Burak Süleyman birlikte oynasın 5 bile atarız. SErdar Topraktepe de geri dönecek en kisa zamanda

• Biz bu şehri tribünden sevdik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...