Okul hayatınızın en güzel dönemi hangisiydi?

Okul Hayatınızın En Güzel Dönemi Hangisiydi...

benim ilkokul yılları unutulmazım ; sağlam dostluklar dersek de lise ...

• İLkokuL
    17% (4)0% (0)12% (4)Oy Ver
  • OrtaokuL
    17% (4)33% (3)22% (7)Oy Ver
  • Lise
    57% (13)56% (5)56% (18)Oy Ver
  • ÜniversiTe
    9% (2)11% (1)10% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
19|18

En İyi Kız Görüşü

• OrtaokuL <3 lise bitsin diye dua ediyorum ben lisede gördüğüm insanlar kadar iki yüzlü insan görme4dim çok kalpleri pis biran önce bitsede kurtulsam lise ama ortaokul arkadaşlarım kadar kaliteli kültürlü birbrne sadık insanlar hiç görmedim görceğimide sanma

0|1
    0|0
    • Aynen katılıyorum.Küçük bir ekleme üniversitedekiler lisedekilerin 2 katı daha kötüydü

• zaten üniversiteye gidersem ne yaparım onu düşünüyorum illa birileriyle konuşmalıyım tek başıma yapamam ben ama alışırım herld 2 yüzlü insanlara

• yok ınsana göre değişiyo ben lşsede cok sağlam kısıler dostlar tanıdım ama ılkokul yıllarım da bı baskaydı

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 18

• Lise hayatım da çok güzeldi ama üniversiteyi hiç unutamıyorum. çünkü bir üniversite arkadaşınızla her şeyinizi paylaşmışınızdır, yeri geliyor aileniz oluyor sizin. hatta cebimizdeki paraları yarı yarıya bile paylaştığımız çok olmuştur :) Yani lisedekilerin çoğu yalancı arkadaşlık ama üniversitedeki neredeyse bir ömür sürüyor :)

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Lise yıllarıydı çok gülerdik :)

0|1
    0|0
  • ortaokul ve lise yıllarım baya sağlamdı.

0|0
    0|0
  • Benim ortaokul, özellikle orta son çok güzeldi. Hayatımın en güzel senesi diyebilirim

0|0
    0|0
  • insan gibi yaşadığım dönem şüphesiz yüksek okul ama insanların çoğunun seviyesi alçak lise konumunda ama kim ne derse desin lise başkadı

0|0
    0|0
  • Tabikide Üniversite aylak aylak dolaştığım zamanları yağmurlarda delicesine ıslandığım günleri arkadaşlarımı bitmez tükenmez neşemi özlüyorum.

0|0
    0|0
  • üniversiteye bu sene tıpci olarak gidiyorum. Umarım mal olmam

0|0
    0|0
  • Sanırım üniversite.2 senedir okula gitmiyorum ve istediğim zaman bitecek gibi görünüyor .İstediğim gibi yaşadığım her dönem güzeldir benim için ...

0|0
    0|0
  • lise

0|0
    0|0
  • hiçbir dönemi desem yalan olmaz. sadece biraz üniversite dönemi. oda fazla değil..

0|0
    0|0
  • lise -2

0|0
    0|0
  • Lise. Şimdi de üniversite var.

0|0
    0|0
  • lise yıları lise aşkları başkadır...

0|0
    0|0
  • lise son sınıf