Yengeç burcu kadınının bir erkekten beklentileri nelerdir?

ne tür beklentileri vardır neye ihtiyaç duyar ne tip sever(benim fikrim sert erkek sevmiyolar:)

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• yengeç terazi diye ayırma genel olarak tüm kadınlar kendilerini taşıyabilecek zeka ve imkanlara sahip erkeklerden hoşlanır.konuşmasını ve sevmesini bilen ve de...

0|1
    0|0
    • ve gelecek vaaad eden dimi:) bugun babasındayken imkanlı ama yarını belirsiz birini istemez yani...

• amin cümlemizin inş:)

Kızlar Ne Diyor 7

• Annemden biliyorum... Kirmayacaksin kalbini, omru biter yanlisini unutmaz. Hassas, duygusal, kibar olacaksin. Koruyup kollayacak ama tepesine binmeyeceksin. Saygi beklerler, bir de cok severler. Sert kabuk, yumusak kalp misali...

0|0
    0|0
    • tepesine binmekten kasıt?:) o yanlışı unutmaz kısmını iyi biliyorum:)

• Yani baski kurmayacaksin ustunde, yapmasini istediklerini tatli dille soyleyip suyuna gideceksin... Onu yapma, bunu yapma, sunu giyme, onunla konusma diye emirler yagdirirsan, once cok sevdigi icin yapar sonra... ceker gider valla, hic acimaz

• hmmm:)

• ince zeka,ince fikir,güzel huy,naif söz..babacan kollar.

0|0
    0|0
  • Ben yengeç burcuyum. Duygusal ama aynı zamanda sert erkekleri seviyorum :p Ve sahiplenmesi en büyük olayım. Sahiplensin başka bir şey istemem.

0|0
    0|0
  • ince düşünceli olman lazım..

ben yengecim , beni kaldırabilmek çok zor..diğer yengeçler içinde geçerlidir...

0|0
    0|0
    • egolu yüksek uçan sevmiyosunuz sanırsam:) daha böyle sakin insanlar tercihiniz right?

• sakin be sevmiyorum...hareketli olacak marjinalliği seven , gezmeyi seven ama yeri gelecek evde loş ışıkta duygularımı okşayabilecek bir erkek isterim...ve en önemlisi hastalığımda , menstruasyon dönemimde yanımda olması ve çok ince düşünmesi gerekiyor.

• evet öyle... el şakalarını da sevmiorum ben.ama şakacı olsun,onun yanında sıkılmayayım...

küçük hediyeleri çok severim.düşünceli olması gerekir bide..

daha çok var bende yengeçim .d

0|0
    0|0
  • ben yengecım benı kolasın bıraz hayatıma karıssın kıskansın sımartsın sevgısını gostersın benım ıcın bırseyler yapsın yeter tam bır aptal asık olurum kı öyleyımde zaten:))

0|0
    0|0
  • evet duygusal ve düşünceli olmalısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kız arkadaşım yengeç burcu ve 19 aydır beraberiz. Bu süre içerisinde fazlasıyla tanıdım onu. Ben de akrep burcuyum. Kendi ilişkimden yola çıkarak söylüyorum; sadakat, gerçek aşk ve sevgi, farklı olduğunu hissettirmek, ne hissettiğini anlayabilmek.. Çok duygusal ve erkeğinde de duygusallık bekler. Kendisine sahip çıkmanı ve onu kıskanmanı ister. Hiçbir zaman fazlasını istemez, en ufak şey bile mutlu eder onları eğer ince düşünmüşsen ;)

0|0
    0|0
    • dostum ne hissettigini anlıyamıyorum onun duygusallık bendede var oda biliyo.Nasıl sahip çıkıcagımıda iyi bilir.Ama bi türlü olmadı kavgalar bitmedi:) egoma taktı:)egoluymuşum ben

• amin:) allah senide problemlerle boguşturmasın inş:)

• Amin dostum amin :)

Yükleniyor...