Karşınızda kuduz bir köpek var ve çıkmaz sokaktasınız , ne yaparsınız?

Evet sayın KS üyeleri hepinize merhaba ,
Sorum şu : Karşınızda kuduz bir köpek var ve çıkmaz sokkatasınız. Ne yapardınız?
Hepinize şimdiden teşekkürler :D:D

0|0
26|90

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 89

• Çıkmaz sokak değil ama köy yolunda bir köpek önüme çıkıp hırlamaya başlamıştı.
    Tekmeyi yedikten sonra kaçıyordu.
    Hayvan hakları savunucuları kızabilir ama 20 yıldır köpek besleyen birisi olarak ısırıp ısırmayacağını anlıyor insan.

Bende istemezdim canını yakmayı ama o benim canımı yakmayı istiyordu.
    Benimle girilen her savaş kaybedilir.
    İster köpek olsun ister insan.
    Hoş bu devirde ikisini ayıracak bir fark kalmadı.

0|0
    0|0
  • aaa şu uçan kuşa bak deyip kaçacak halim olmadığına göre kemerle falan korkuturdum herhalde sonra arbede yaşanırdı baya gibime geliyor Allah göstermesin sakın böyle bir olayı

1|0
    0|0
  • Elime yerden taş alırmış gibi yapar onu korkutarak geri çekilmesi sağlarım.
    Onu korkuta korkuta bir şekilde kendim de korka korka yol açıp tüymenin yollarına bakarım.
    Yol açıldı mı arkama bile dönüp bakmadan tüm hızımla deparı basarım.
    Aboooov.
    Kuduz bir köpek.

Yol açma gibi bir şansım yoksa.
    Artık kaçacak bir yol da yok.
    Derin bir nefes " hııımmfmfffff "
    Allah ne verdiyse kuduz köpek ile kim kimi yerse özel harekat komandaların eğitimleri gibi ya o seni parçalayacak ya sen onu.
    Ağız burun dalacaksın kendini ısırdırmadan.
    Öldürüsiye kadar.
    Boğazından yakalayabilirsek iki elimizle boğacağız.
    Ya sopa, kesici bir alet bulursak döve döve, parçalaya parçalaya kesip öldüreceğiz.

Ama ilk seçenek daha risksiz.
    Önce birinci seçenek sonra ikinci seçenek.
    Üçüncü seçenek de birazdan selamız okunur her halde
    :D

0|0
    0|0
  • Mümkünse cıkmasın

0|0
    0|0
  • ben onu ısırırım dınsızın hakkından ımansız gelırmış, ölmüş eşşek kurttdan korkarmı

0|1
    0|0
  • Kaçınılmazsa zevk almasını bileceksin :)

1|1
    0|0
  • Şanslıyız ki cebimizde hiç bir şey bulundurmadığımız gibi bir şey soru içerisinde geçmiyor.

Madem hayal gücü cebimden köpek savar düdüğü çıkartır çalarım o kaçar bende geldiğim yoldan geri döner birinden yol tarifini alırım, asıl gitmek istediğim yere giderken yolda silahlı saldırı sonucu öldürülürüm.

İstediğin oldu mu?

^.^

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • etrafımızdaki kuduz köpeklerden iyidir en azından ısırıp bırakıyorlar. etraftakiler ısırdı mı devamı geliyor.

0|0
    0|0
  • Kaçma şansı yoksa çevremde mücadelede kullanabileceğim bir cisim ararım.O da yoksa ellerimle hallederim.

0|0
    0|0
  • Tekmeyi basarım.

0|0
    0|0
  • Eğer kaçacak yer varsa kaçarım bana hayatta yetişemez 1 kilometre fark atarım..
    Eğer yoksa etraftaki nesnelerden faydalananırım.Oda yoksa mecbur kavga ederim köpekle.:)

0|0
    0|0
  • Kaçacak yer yoksa gelişine tekme atacağım mecbur :)

0|1
    0|0
  • etraftan cam bir şişe bulur kırarım ya da herhangi bir kesici bişey. sol kolumu bileğimin hafif ustunden kesmeye başlarım. ustten etimi kestikten sonra dizimle kemiğimi kırarım ve koparırım kolumu. köpeğin önüne taze kan ile atarım. ilgisini ona çekerim. o onu iştahla yerken bende usulca arkasına geçip sıvışmaya başlarım. öyle işte :D

0|0
    0|0
  • gardını alır ve saldırmasını bekler tekmeyi yerleştirirsin ağzına :)

0|0
    0|0
  • Köpek saldırırsa yerdeki taşları köpeğe sırasıyla yerleştirirdim.

0|0
    0|0
  • bende kuduzum ısırırım onu

0|0
    0|0
  • Bizde kurt oluruz gerektiği yerde

0|1
    0|0
  • Bağırrım düz duvara tırmanırım tabi en akıllıcası olduğun yere oturmak oda gelir karşına oturur :)

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=kJmryxFU6gA

Hadi bide bunlardan bir tane gelsin, yapacak pek bir şey yok anlaşma yoluna giderdim heralde :)

1|0
    1|0
  • üstümdekini çıkarırım t-shirt, gömlek vs.. önce elimdekini hafiften açarım ama heran bağlamaya hazır birşekilde tutarım, tutuş çok önemli ve ağzına saldırırım birgüzel bağlarım inleye inleye dolanır ortalıkta:)

0|0
    0|0
  • Etrafıma bakarım herhangi bir nesne ya da saklanabileceğim bir yer var mı diye? Onun haricinde tel, yangın merdiven gibi bir şey varsa oraya tırmanırım.Zamanında az kaçmadım köpeklerden :D

0|0
    0|0
  • 16 tane köpek saldırdı bana hepside kuduz kaçsaydım yakalayıp agzıma s...lardı :) üstlerine gittim kaçtılar ciddyim kaçarsan saldırır ama saldırırsan o kaçar :) aklında bulunsn :)

0|0
    0|0
  • Yumruklarımı sıkar ve beklerim.Üzerime atladığı gibi vurabileceğim en saglam yumrugu indirirdim, ardından boynuna sarılır sıkar ve boğardım.

0|0
    0|0
  • bikere kardeşimle sannayiden eve geliyoduk boş bir arsadan 10 15 tane köpek çıktı sadece teki dişlerini çıkararak 1 metre kadar yanımıza yaklaştı fakat bişey yapmadı zaten bizde kaçmadık

0|0
    0|0
  • Rıza babayı arardım. Her yere çok yakınlar. Bana da bi' el atarlardı herhalde.

Köpeğe de bırak o kuduzu evlat derdi. Bende kurtulurdum

0|0
    0|1
  • kemeri çıkarır ölümüne kavga ederim :D

0|0
    0|0
  • sarılırdım patilerini öperdim eve götürürdüm sonra ölümünü izlerdim çok dramatik olurdu..

0|0
    0|0
  • duası var be herşeyin kardeş zarar vermez veremez bi-iznillah

0|1
    0|0
  • Çok pis ıssırırım demedi deme

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    59

Kızlar Ne Diyor 26

Yükleniyor...