KADINLAR FUTBOLDAN NE ANLAR?

Evet sorum size kadınlar futbol denilince ne anlıyosunuz yani futbol sizin için tutuğunuz takımın sadece adını bilmekten mi ibaret yoksa daha önce hiç stadyumda maç izledinizmi hiç eşinizle veya sevgilinizle televizyonda futbol anılarınız oldu mu?

Evet şimdide soru size beyler sevgilinizin, nişanlınızın veya sevgilinizin futbola bakış açısı nedir hiç futbol anılarınız oldu mu yoksa tek anı türünüz yatakta çift kale maç yapmakmı?

NOT:KÜFÜR SERBEST.

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• futboldan anlamam ama maç izlemeyi çok severim maç kaçırmam ama oyuncu adlarını bilmiyorum :D sadece beşiktaşın ilk 11 ini sayabilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkeklerin gözüne girmek için futboldan anlamaya çalışan kadınlar bunlar tam bir gerizekalı sınıfın giriyor. Bir de benim ve diğer futbol sevdalı kadınlar gibi gerçekten tüm ligleri oldukça yakından takip eden, futbol oynamayı seven, oynadığı oyunların top eleven-pesten ibaret olan, futbolu anlamaya çalışan ve kendini çok kaptırıp iddaa bayisinde kupon dolduran kadınlarımız da var, bu kadınları sevin nesli tükenmeye başlıyor..

0|0
    0|0
  • ben ilkokuldayken beni seven çocuk- ayrıca bende onu seviyodum- beni zorla fenerbahçeli yapmıştı. ama inan hiç alakam yoktur futbolla, aslında milli olarak güzel sonuçlar elde etsek vallahi hunharca izlerim. ama yok işte, olmayınca olmuyo.

0|0
    0|0
  • Fanatik bir babanin kizi oldugum icin, ayrica bir futbol sehrinde dogdugum icin futboldan anliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...