Isolate NitroTech Whey Protein tozu kullanıyorum protein tozları kilo yapar mı?

4 aydır kas çalışıyorum bunun yanında koşu vs. tabi azda yiyorum kilom yerinde sadece 4-5 kilo vermek istedim normal koşullarda 4 ayda en az 20 kilo verirdim ancak protein tozu ve aminoasit alıyorum kilom sabit bu yüzden sabit kalmış olabilir mi? yoksa kas kütlesi arttığından dolayı mı yağ yakmamış gibi bana mı öyle geliyor? Aranızda bu işlerle uğraşan varsa bilgi alabilir miyim?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Öncelikle kendi ihtiyacına göre bir ürün seçmelisin, Yağ yakmış ve kas kütlesi kazanmış olabilirsin. Şuanki boyunu ve kilonu yazarsan daha iyi yardımcı olabiliriz
    Açıkçası bunun yeri burası değil çeşitli body building forumlarından daha kesin bilgiler alabilirsin :)

0|1
    0|0
    • body forum sitelerine üye değilim üşendim buraya yazdım spor kategorisi nede olsa her neyse boy 1.94 kilo 94 kardeşim yardımcı olursan sevinirim sporda hocalar bir cacıktan anladığı yok her hoca kendi arasında çelişiyor anlamadım gitti.

• Aslında pek bir taktik bekleme bence hocalardan falan. Kendine ne iyi geliceğini düşünüyosan onu dene olmazsa başka bişey dene ama asla körü körüne hocalarına bağlanma sonuçta oda insan seni yanıltabilir.
      Neyse kas durumun nasıl bilmiyorum resim atarsan yardımcı olabilirim ama yaz geldi kardiyoya asılsan fena olmaz :D Ama kesin bişey soylemek yanlıs olur vucudunu gormeden

• Kardio kassam fena olmaz dediğin gibi teşekkürler dostum :)

Yükleniyor...