Maç izledim diye babamın dövmesi normal mi?

Tabi burası işin şakası, yalnız gece maçları izlemek için oturdum, babam yorgundu kalkamadı sabah maçları anlattım, erkek misin kızım? Ruhun yanlış bedende dedi, gülerek.

Ama bu sadece babamda bitmiyor, arkadaş çevremde. Bir kızın maç izlemesi neden garipsenir?

#MaçKeyfimeDokunma

0|0
10|33

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim ülkemizin garipliklerinden buda.. Bayanların futbolla ilgilenmeleri garip karşılanıyor.. Oysa yurt dısında, hatta bazı ülkelerde kadınlar daha cok takip ediyor :-) normal bir durum kafanızı takmayın.. Futbol spordur.. Sporun insana zararı olmaz..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• izleyin kızlar futbol sizinle daha güzel

0|0
    0|0
  • Hobileri kız ve erkek kategorilerine ayırmak neden?

1|0
    0|0
  • maç izleyen ve pes oynayan kız başımın tacıdır :)

0|1
    0|1
  • nası anlattın bir hayal ediyim söylede :DD hahahaaha bir düşünüyom şöyle de çok komik gözükür yaa--bi de saçların at kuyruğuy sa ve anlatırken göstererek anlattıysan :D

0|0
    0|0
    • Dedim baba, japonya tam yener diye düşünürken drogba bir girdi oyuna sanki herkes onu bekliyormuş gibi takm coştu, 2*1 fildişi sahilleri (adına gülerim) kazandı falan şeklinde. Bu sadece bir kısmı :)

• şükür--o şekilde bir kız hiç düşünemiyorum valla sinrimden çatlardım öyle bir kız arkadaşım olsa-- neyse sen zaten... şeyy kaç yaşındaydın?

• cevap versene kız

• ne güzel işte ilerde eşimde beraber otturarak maç izlemeyi isterim

0|0
    0|0
  • Maç izliyen kız candır :D

0|1
    0|1
  • Garipsenmesinin sebebi alışıla gelmiş olmamasından olsa gerek , ama kızını maç izledi diye döven babanın da hiç bir şekilde tasvip edilir tarafı yok. Yani normal değil.

0|0
    0|0
  • Hakaret olmaz fazla kızca küfür edecen başka yolu yok, O faulu görmeyen hakemin gözünden başlayıp totosundan bitirecen.

0|0
    0|0
    • O görevi size verdik :D

• Nasıl açıklasam 2 rakip takım var, rakip takım defans çizgisindeyken, rakip takım boxmadan, diğer takımın geçmesi

• :D
      Çok açıklayıcı.
      Sen erkek fatma değilmişsin belli oldu, Futbolu da seviyorsun daha ne olsun.
      Hamarat mısın huyun nasıldır bilmemem ama Evleneceğin kişi futbol seviyorsa şanslı olacak :D

• işin gücün yok mu senin:S maçların sonuçlarına, özetlerine, uyanınca istediği yerden bakar:D

0|0
    0|0
  • bence çok güzel bişey... harikasın.

ingiltere italya maçı fenaydı... kosta rika da uruguaya fena çaktı he :))) muslera tırtlera oldu :)))

0|0
    0|1
  • Bence süper ;)(;) izle izle bu huyundan hiç vazgeçme :P

0|0
    0|0
  • Eli yüzü öpülesi kız tipi :)

0|0
    0|0
  • tam evlenmelik kız ya

0|0
    0|0
  • aradığım kız =))

0|0
    0|0
  • Ben de asla sevmem maç izlemeyi. Sarmıyor beni. O mantığa göre ben de erkek değiim...

0|0
    0|0
    • :))) ahaha aşağıda da dedim, insanların zevklerinin cinsiyete göre belirlenmesi ne acı

• İşte cinsiyete mal edilmiş çok şey var dünya üzerinde. Kadının hoşlandığı zevk aldığı aktivitelerden erkek hoşlanamaz, erkeğin hoşlandığından kadınlar hoşlanamaz. Saçma bir ön yargılar silsilesi...

• yarın almanya-portekiz ne olur? almanya her türlü alır da 4-6 vermeyi düşünüyorum? :D

0|0
    0|0
  • erkek arkadasınız olmayınca tabıı futbol a sardınız haklısınız devam edın ızleyın keyfınıze kımse dokunmasın sızın

0|0
    0|0
  • Gayet normal bence

0|0
    0|0
  • söze bittim ruhun yanlış bedende :)

0|0
    0|0
  • fanatik olanlara ne demeli o zaman :)

0|0
    0|0
  • Evet biraz değişikmişsin :D Normal ya benim kankam var maçlar gidiyoz beraber küfür bile ediyo :DD

0|0
    0|0
  • Bendede tam tersi oluyor. Lan maç izleniyorum diye totoş demekte nedir.

0|0
    0|0
  • En sevdiğim kız tipi :D Devam et.
    Babanı boşver o eski kafa.

0|0
    0|0
    • Öyle deme babama lütfen. O bana takılıyor sadece

• cevap yazdım görmüyon galiba :/

• Hakaret olarak değil, Türkiyedeki çoğu kişi öyle kızlar sadece iş yapar vb. kafasındalar :D
      Sana şaka yapıyorsa bilemem.

• bence normal bişey bu türkiye pek alışık değil kadınların futbol takip etmesine...

0|0
    0|0
  • evlen benimle :D

0|0
    0|0
  • Benim hoşumaa gittim tanışabilirmiyiz senin gibi kız zor bulunur :)

0|0
    0|0
  • düz mantık

0|0
    0|0
  • Maç izleyen kız candır :)).
    Pes de oynuyor musun :DDD

0|0
    0|1
  • nye garipsensin canım sana öyle glmiştir :D

0|0
    0|0
  • Maç izleyen kızlar iğrençtr maç erkek işidir örgü ören erkek = maç izleyen kızlar :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 10

• Hiçte garip değil... Türkiyede çok rastlanan bir durum bu ve salakça bir düşünce.KIZLAR FUTBOLLA İLGİLENİNCE GARİP GÖRÜLÜR ÇÜNKÜ FUTBOL ERKEK İŞİ. Herkes bu düşünceye sahiptir demiyorum ama bir çok erkek böyle bir olayla karşılaşınca garipsiyor.Bir kız yeri geldiğinde futbol da oynar bunda garipsenecek birşey yok :) Aksine sporla uğraşman izlemen hoşuna gitmesi çok güzel birşey :)

0|0
    0|0
  • Yok ya neden garip olsun, babanda takılmış

0|0
    0|1
  • alışamadı daha millet kızlarında futbol sevebileceğine ilgilenebileceğine.

1|0
    0|0
  • Koptum :)

0|1
    0|0
  • Heryer düşük puanlı, yeni üye olmuş ve futbol sorusu soran kız profilleriyle doldu yeteeeeeer

0|0
    2|0
  • Ben de aşırı izlerim de bana alıştıran zaten babam :D sağolsun fanatikte yaptı izletme konusunda da alıştırdı kopamıyorum.. Kızların maç izlemesini, futbol oynamasını hâlâ garipseyenler var.. Garip! ..

0|0
    0|1
    • Bencede garip, bende babamla izlerim hep ama böyle olacağını hiç tahmin etmedi :D

• Hahahah :D yine de devam.. (Eksi veren erkek arkadaşta bu garip düşünen insanlar arasında beh!))

• Güzel yapıyorsun izle, ben de izlerim valla ister "garip" bulsunlar ister normal çokta tın.

0|0
    0|0
  • ne var bunda herkes izliyor kız olarak

0|0
    0|0
  • Ne alakası var :D

0|0
    0|0
  • biz babamla izleriz hatta çok garipsenecek bir durum değil

0|0
    0|1
Yükleniyor...