Dünya kupasını izlemeyen erkek var mıdır?

İzlemeyen erkek bence yatmadan öne makyajını silsin, kestirsin dama atsın. Dün ki maçlar kaçar mıydı be. Belki son izleyişlerimiz böyle maçları.. Fildişi ve Japonya bile izledim. Bamba ve Zokora vardı sonuçta. İtalya nasıldı ama son anda nasıl hamile bıraktı offffff harikaydı be

Güncellemeler:
Neyse kardeşlerim, Bosna Hersek - Arjantin ne olur sizce?

0|0
6|51

En İyi Erkek Görüşü

• Mutlaka vardır. Ama izlemeyen erkek niye yaşıyo onuda çözemedim :)

1|0
    0|4
    • Eyvallah :D

• La heee heee sizin köy bizden büyük , ulan 1980 diyon ben zaten 1995 te doğdum , dünyanın en gelişmiş ülkerleri futbolda 1 numara niye biliyomusun çünkü canavar gibi gelir elde ediyolar. Farkındalık sahibi dediğin gençler ne işe yaradı Türkiyeye ne kattılar elle tutulur bir örnek versene.

• Ya he diyin geçin :D

Erkekler Ne Diyor 50

• vardır kesin
    futbol aşktır aşk

1|0
    0|0
  • Ben izlemiyorum arkadaşlar.
    Yapmış olduğunuz olumsuz yorumları da takmıyorum.
    Sadece İspanya Hollanda maçını çok merak ettim öyle izledim.

Türkiye olsaydı izlerdim o ayrı.
    Türkiye yok ne diye oturup izleyim salak mıyım ben?

Hani olumsuz yorumlar yazmışsınız bende karşılık vereyim :D
    Laf ortada tabi.

2|0
    0|0
  • İzlemediğimi söyleyemem. Yapacak, izyelecek bir şey yoksa, açar maça bakarım. aksi durumda, öyle maç hastası, illa izlemeliyim, demem. Diğer taraftan hem KPSS'ye hazırlanıyorum, hem de maçlar gece yapılıyor.

1|0
    0|0
  • en son 2002 de 3.lük maçını izledim :) o zamanlarda kücüktüm Türkiye 3. oldu sonrada izlemedim :) Ayrıca sadece ülkem olduğunda maçlarını takip ederim ötesinde gidip elalemi izlemem zamanımı daha değişik işlerle doldururum. Bunu yapmadığım için erkekliğimi yadırgayanlar olursada nick açık özel mesaj atabilir.

1|0
    0|0
  • Ben izlemiyorum., hatta futboldan nefret ederim. Ufakken ayakkabılar eskiyor diye mahalle maçı dahi yapmazdım.

Ama işte, şurada domalsan 24 saat boyunca en az 8799. poziyonda çatır çatır si..bilirim seni.
    Onu ne yapacağız?

Kestirsinmiş.

Babana söyle, köyde s..tiği eşeklerden birinin penisini kesip sana taksın. Sonra da sırtına vura vura oğlum diye sever seni.

Ulan resmen, kadın cinsine hakaret olmuş senin gibi birinin bu dünyaya gelmesi. O da muhtemelen babanın boşaldığı peçeteden kendi imkanlarınla doğmuşsundur..

0|1
    2|0
    • shadbgshgfhj soğuk su iyi gelir bence :d

• Hasbinallah, ya madem laf koyacaksın bari arkasında dur..

Sen değil misin lan biraz önce futbol sevmeyen erkekler kestirsin atsın diye seksist yorumlar yapan? Al lan bu da seksistlik işte..

Milli olalı da 15 sene oluyor, yaşım 30.

• Hayretler içinde okuyorum efendim, merak etmeyin...

• sesli güldüm :D

1|1
    0|0
  • sen de arada sakal traşını ol ve ikizleri kestirip dama at :D

1|2
    0|0
  • izlemiyorum, büyük maçlar olmadığı sürece... almanya her zaman favorimdir ve italya sonra gelir. önceden gerçekten de fanatiktim ama artık sıkıldım iyice, keyif almıyorum.

1|0
    0|0
  • Eskiden çok fanatiktim fakat Türkiyede futbolu resmen bize soğuttular Dünya Kupasında Türkiye olmadığı için izlemiyorum.

1|0
    0|0
  • Ben bı dama cıkıp geleyım kanks bısı atcamxa

1|0
    0|0
  • Yapacağın yoruma tüküreyim. Çok dar görüşlüsün. Her kesin zevkleri var be kardeşim. Futbol sevmek zorunda değiller. Şahsen futbolu severim ama seyretmeyi hep sıkıcı bulmuşumdur.

1|0
    0|0
    • Kardeşim ben şaka yapıyorum alınan alınana yani, tabi ki isteyen izler, istemeyen izlemez, banane yani :D Sosyal medya da bu konudan dolayı çok dalga geçiyorlar hemcinsleriniz, bakalım bende tepkiyi ölçtüm.

• ahah ölmüş müydün :D

• Yok, eski görüşlerime bakıyordum. Bazıları dikkatimi çekti bu da onlardan biri :D

• şu maç izlemeyene erkek demem tribinede gıcığım la

1|1
    0|0
  • ben izlemiyorum neden böyle yorum yapıyorsun ki maçtan çok fazla ilgilenmen gereken işim güçüm var artı futbolu saçma bulurum

0|1
    1|0
  • Etek giyip kitap okuyorum efem.

1|0
    0|0
  • sanırım ben izlemiyorum türkiyenin olmadığı bir kupa bana pekte çekici gelmiyor.

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum, kestirip eline vericem
    Cevsbimi kaldirmayin oyle soruya boyle cevap...

1|2
    0|0
  • maçları seçerek izliyorum. dun uruguay kosta rikayı izledim. kosta rika 1 - 0 dan 3-1 aldı maçı. muslera oldu tırtlera :))) ingiltere italya maçıda fenaydı... ;) bugun bosna hersek maçını ve arjantin fransayı izleyeceğim :))

1|0
    0|0
  • işte bu kadar kezbanlık türklerde olur , bende izlemiyorum hepsini takımda tutmam tek futbol mu var dünyada diğer sporlara bakıyorum

1|1
    0|0
    • Valla futbol izleyen kız kezban oluyorsa senin halin baya yaman be kardeşim :D

• al işte bir tane daha , böyle önyargıları yok diyorum maç izler ya da izlemez demedim

• Teşekkür ederim kardeşim. Zeki adamın hali başka tabi.

• final haftası malesef ama yine mal gibi izliyorum hem de hepsini beklediğim üstünde ii gidiyo maclar bir de şu mac hakkında küfürlü yorumlar olmasa özellikle de kızlardan

1|0
    0|0
  • yoo izlemiyom

0|0
    1|0
  • daha hiç bir maça bakmadım, takip etmiyorum:P belki finali izlerim:D

1|0
    0|0
  • kızın futbol takip etmesi güzel bişey ama senin gibi afedersin b.kunu çıkarınca pek hoş olmuyor :D fildişi japonya maçına ben bile bakmadım 4de maç mı olur.D

1|0
    0|0
  • Ben futboldan zerre zevk almam hayatım boyuncada hiç bir futbolmaçını oturup izlememişimdir 90 dk ne bundan öncekileri nede bundan sonrakileri izliyeceğimi sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Futbola tapmadığım için izlemedim. Türkiye yoksa bende yokum banane diğer ülkelerin saçma maçlarından :D

1|0
    0|0
  • :D Aferin sana

1|0
    0|0
  • 2002-2006-2010-2014 hepsini izledim

1|0
    0|0
  • Helal kiz sana :)

1|0
    0|0
  • Var. Bkz. Silbus

1|0
    0|0
  • Bizi maç ile etkileyebileceğini mi sanıyorsun?

Eğer öyle sanıyorsan haklısın..

asdkjsahdajsf :DD

1|0
    0|0
  • ben izlemedim.her erkek futbolu sevmek zorunda değil

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...