Body buildingten sonra kick boks ile yakin dovus egitimi almak istiyorum sizce vucudun dovuse katkisi ne kadardir?

Meraktan soruyorum sagolun simdiden ;) ben once vucudumu yapcam dusuncem bu

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bilmeyenler baya katkısı olur diye aptal aptal yorum yapar. 3.5 senelik kick bokscuyum vücutla dövüşmenin bir alakası yok. body yapma fitness yap sadece koşu ve hareket ağırlıklı çalış sakın ağırlık çalışma 1 ay fitness yap işte sonra kick boks başla emin ol antremanlarda kas yaparsın ve bodyde ki ağırlıkla ve tozlarla yapılan kaslardan daha sağlıklı ve iyi kaslar olur. hem aynı zaman da kick boksu da iyi öğrenmiş olursun düşün mesela 1 sene body yapıp 1 sene kick boks yapacağına aynı süre zarfında yani 1 senede hem kas hemde kick boks yapmış olacaksın bence zaman kaybı yaratma. kaslı olman güçlü ya da dayanıklı olman anlamınada gelmez bak mesela maçları izle öyle kaslı adamlar var tek yumrukta knockout olan :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Eğer sokak dövüşünden bahsediyorsan kickboks ve boks etkili olabilir fakat diyerleri boştur..Body yapman güç ve kuvvetini artırır buda biraz sokak dövüşünde etkili olabilir..

0|0
    0|0
  • vucudun doguse alakasi yoktur, mma dovuscusu fedor emelianenko var, hic vucudu yok her kesden guclu, cok iyi vucudu olanlar yanina yaklasamaz onun

0|0
    0|0
  • Benzinsiz araba gider mi?

0|0
    0|0
    • Aynen oyle düşünüyorum;)

• Protein , amino asit gibi şeylere yüklenme gittiğin yer sana satmaya çalışacaktır.. Vücut geliştirmeyi bıraktığında plastik bir vücuda sahip olmak istiyorsan alabilirsin , tavsiyem alma. ilerleyen zamanlarda takviye olarak alırsın :)

• Kas kutlesi yuklerken alicam cok var daha ona

Yükleniyor...