Şu anda vicdanınızı sızlatan bir şey var mı?

Keşke yapmasaydım dediğiniz ve sizi pişman eden bir şey var mı ? Bu bir canlıya zarar vermek ya da birinin kalbini kırmak gibi şeyler ya da kendinizi insanların gözünden düşüren bir davranış olabilir. Ya da kimsenin bilmediği kendi iç hesaplaşmalarınız vardır belki geçmişten kalan. Bunların en büyüğü ve en rahatsız edici olanı hangisi sizin için ? Geri döndürme şansınız var mı yoksa telafisiz bir hata mıydı ?

0|0
74

En İyi Kız Görüşü

• babamla yıldızım pek barışmaz ama bana meyve tabağı yapıp odama servis yaptı bide bak vicdanımm sızladı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• 10 yil kadar once bir arkadasim telefon etmisti, ders calisiyordum acmadim. Yarin ararim dedim. Ertesi gun trafik kazasinda hayatini kaybettigi haberi geldi. O telefona bakmadigim icin burnumun diregi sizlar hala... Ve hala numarasi telefonumda kayitlidir, elim varmadi silmeye...

0|0
    0|0
  • var en büyük vicdan azabım anneme karşıdır telafisi mümkün lakin zamanı gelmedi henüz

0|0
    0|0
  • aptallıgım yuzunden sevdıklerımı uzuyorum su sıralar sanırım kendımı toplamalıyım:))

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum yani duymuyorum şu an, yok demek ki.

0|0
    0|0
  • Var, keske okadar üzülmeseydi, hala telafi etme sansim var ama istegim yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yarın sınavım var ve ben survivor izliyorum azap büyük ama idare ediyofum :)

0|0
    0|0
  • Kendimi insanların gözünden düşürecek birşey var. Ama vicdanım rahat.

0|0
    0|0
  • oyle bır durum yok allaha sukur . . .

0|0
    0|0
  • olması gerekenler oluyor.vicdan azabı ceksemde cekmesemde...

0|0
    0|0
Yükleniyor...