Dış görünüş bu kadar önemli mi?

günümüzdeki kadın erkek ilişkilerinde dış gorunuse onem verılır olmus...bu kadar onemlı mı ınsanların fızıksel durumları ? dış gorunusleri? gozuyle degıl de gonluyle sevemez mı bır ınsan ?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• o iş o kadar basit değil yani gönülden sevmek. olayda dış görünüşten önce ön planda para maddiyat var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• dış görünüş önemlidir senin yanındaki erkek senin yanına yakışmıyorsa bu ark. tarafından yüzüne vurulur ve sende rahatsız olursun ne çok yakışıklı nede tipsiz olsun ideali oldur :) misal bi erkek gördün tanımıyorsun ama tipinden dolayı hoşladın ve bu şekilde bi tanışma oldu gittin konuştun filan böyle düşün :)

0|0
    0|0
  • Ya dış görünüşe önem verip etrafnda gerçekten kendini sevebilecek insanları reddeden biri zaman geldiğini bir kıymet bilmeze yar olur. O yüzden takmamak gerek.

0|0
    0|0
  • iç güzelliğide onemlidir jartiyer giymiş olabilir

0|0
    1|1
  • bir yabancıyı ilk karşılama dış görünüşle oluyor sonrasında fikir dünyasına giriyorsun. Hak vereceksinki biraz etkisi var yok diyenin gözü çıksın ama abartılı olmamak kaydıyla biraz işte..

0|0
    0|0
    • ılk ıntıbada konusması davranısları ıle de hmen bellı edemez mı ınsan ıcının guzellıgını?

• tamam işte belki dış görünüşte kırık not alır ama içinin güzelliği ortaya çıktıktan sonra yıldızlı pekiyi ile geçer

• Öyle kişiler görüyorum ki artık insanlıktan çıkmışlar.! Afederseniz ama nerde bir ucube varsa ona benzetmişler kendini.

Hele birde övünmeleri yok mu yiyip bitiyor beni...!

0|1
    0|0
  • Zor artık yahu (bende istiorum gonul ile sevmek ki aslında öyle ilgimi ceken biri var ama bilemiorum)

Kızlar avon u bırkamalı :D (Dıs gorunusde aldatıcı oluor artık)

0|0
    1|0
    • evet haklısın :D artık avon gerıde kaldı sımdı mybelıne zamanı :D

• Ben fakir değilim :D diyorlar ya

Dış görünüş önemli ben şu anda ilgimi ceken kızın dış gorunusu hoş güzelmiş dedim

sonra muhabbetle içim açıldı keske benim osla dedim :D

• belli bi yaştan sonra gönülden sevgi başlar, gençlik yaşları için istisnalar haricinde zor bir durum güzelliğe bakılmaması.

0|0
    0|0
  • offfffff dalağa bak , akciğere bittim :)

0|0
    1|0
  • bknz: biscolata erkekleri

0|0
    0|0
  • bence anket yap.en basitinden markete gittin bir paket cikolata alacaksin.2 paket var onunde birinin jelatini eskimis otekisi parlak.hangisini alirdin.hickimse inkar etmesin.%90 dis gorunuse bakar.bende dahil.

0|0
    0|0
  • Dış görünüş önemli.

Çok iyi bir insan diye çirkin bir kızla birlikte olamam.

Kusura bakmasın kimse.

0|0
    1|0
  • insanlarin tek bakista icini okuyabiliyorsan sen oyle sec.

0|0
    0|0
  • kimse diyemez ki dış görünüş önemli değil diye...%1 lik bir dilim vardır

0|0
    0|0
  • Ama dıştan görüyoruz içini göremiyoruz ki.

0|0
    0|0
  • dış görünüş maddi kısım gerisi hikaye olmuş

0|0
    0|0
    • hıkaye yasanmıs ya da yasanabılır olaylar sılsılesıdır fakat senınde soyledıgın gıbı dıs gorunus ve maddıyat dısında hersey artık MASAL olmuş...:(

• aynen öyle

• önemli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence değil ama ilk insana bakınca kalbini göremesin ki dışını görürsün anca bu açıdan önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...