Bu akşamki Dünya Kupası maçları hakkında ne düşünüyorsunuz?

İngiltere-İtalya ve Fildişi Sahili-Japonya maç yorumlarınız nedir arkadaşlar?

Güncellemeler:
Çok iddialı arkadaşlar var :)) o zaman geyiğine skor tahmini alalım, yarın da tebrik ederiz tutturan arkadaşları :)

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• ingiltere
    fil dişi
    bunlar kazanır

0|1
    0|0
  • İngiltereye telefonu satıp basasım var.

0|1
    0|0
  • ingiltere berabere
    fildişi kazanır

0|0
    0|0
  • idda oynadım uruguay maçını bekliyorum 3 maç tuttu 12 oranlı toplam 300 lira yatırdım yarına güzel uyanacak gibiyim bu arada penaltı oldu:D

0|1
    0|0
    • Hayırlısı kardeşim tutar inşallah bende handikap ve üst bastım uruguaya yüklü girdim duruma göre gece maçlarına bakıcaz artık :)) haydı rastgele

• maç çok canlı dostum :)

• İkisi de güney amerika ülkesi tazı gibi pezevnkler :))

• İngiltere- italyada beraberlik ya da ingiltere
    Fildişi-japonyada kaponya alır
    Skorda istiyormusun :()

0|0
    0|0
    • Vaaay burada iddaa duayeni varmış :)) hadi skor tahminleri alalım o zaman

• Hadi bakalım yarın buralarda ol :)) bu arada japonya maçı üst olur bence. Bol şans.

• Burdayım ok

• Senin bu maçlar hangi kanalda ve saat kaçta? şu an TRT 1 de uruguay ve kostalika maçı var? Senin dediğin maçlar hangi saat ve hangi kanalda kardeş?

0|0
    0|0
  • a.q. fildişi maçı saat 4 te kim uyanıp izleyecek ya..:D

0|0
    0|0
    • Sorma ya güzel maç olacak ama. Yarın da pazar kalkıp izlicem ben :)

• walla bende kalkıp izlemek istiyorum ama uykunun en güzrel olduğu zaman namussuzu bölmek istemiyorum..:D

• valla İngiltere-italya maçı karşılıklı gol olur gibime geliyor ama hiçbişi belli olmuyor Kolombiya-Yunanistan maçı az gollü olur diyordum 3 gol oldu keza dünkü Hollanda-İspanya maçını da kimse bilemezdi belli olmuyor maçlar hele en bilinmeyen maç bence Fildişi-Japonya maçı onu hiç tahmin edemicem :)

0|0
    0|0
    • İlk maçlar böyle geçer haklısın :)

• Kosta Rika'yı gördün mü sürpriz yaptı 3-1 yendi Uruguay'ı hem de süper oynadı

• Herkes 1 tutuyodu o maçı, hollanda gibi sürpriz oldu. Allah'tan üst oynadım. Valla helal olsun çok can yakarlar.

Yükleniyor...