Squat kalçayı büyütür mü?

squat kalçayı büyütür mü bazıları hayır büyütmez diyor büyütür mü? evde ağırlıkla mı çalışılmalı?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Büyütür, Squat çok sağlam hatta hareketlerin efendisi diyebilriz. ilave olarak "glute bridge" ikisini yapabilrsen on numara olacaktır :)

0|0
    0|0
    • Peki ağırlık şart mı squat'ta?

• Elbette düşük kilo ile başlayıp, her hafta artırmalısın ki kasların uyarılsın, antremandan sonra beslenme önemli kalçaların dolsun büyüsün. Ayrıca "glute bridge" hareketinde kaldırabileceğin kadar kucağında ağırlık olmalı.

• Teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Merhaba
    Bu hareketten ziyede, nasıl bir program, hareket, tekrar aralığı, sıklık, yükleme yüzdesi / tekrar sayısı, beslenme programı vb. pek çok etkene göre değişir.
    Profesyonel yardım
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Kalça büyütsün diye ama çok zor büyür kalçada ki kaslar büyük kas grubundan gelişmesi uzun sürer

0|0
    0|0
    • acelem yok zaten ya

• Cok teşekkür ederim :)) inşallah etkisini görürüm

• rica ederim eksik bilgi olmasın büyüme zaman alacak ama sıkılaşıcak yani görsel olarak eskisinden daha iyi olacaktır :)

• Bir dönem fitness yapmıştım gözlemlerime göre büyütmüyor sadece şeklini düzeltir yani şöyle ki kalçan dikleşir düzgün bir şekle girer büyümesini istiyorsan yağsız besinler ve protein açısından zengin besinleri tüketerek kilonu sabit şekilde arttırarak hem şekilli bir kalçaya hemde büyük bir kalçaya sahip olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Proteinden zengin beslen çok faydası olur

0|0
    0|0
  • kas yaptırrı sen de uzerın ıyı beslernısekn buyur tabı

0|0
    0|0
  • ellet nasıl büyüdüğüne sen bile inanamazsın :)

0|0
    0|0
  • faydasını gorursun bence :)

0|0
    0|0
  • diyete uymazsan cips çikolata içki içersen genişletir bayanda popoyu en çok seks büyütür hormonlardan dolayı iştahta açılıyor

0|0
    0|0
    • anladım

• squat iyi bir harekettir en büyük kaslar bacaktadır ama hormon üretimini arttırır bacak çalışmak üzerine akıllı beslenmelisin

• Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 6

• Sıkılaştırır.

0|0
    0|0
  • benim bildiğim adamı sakatlıyo ben bacamı kaybediyodum

0|0
    0|0
    • saka yapıyosun ya nasıl oldu?

• valla oldu korktum bir daha bulaşmadk sakat hareket.

• @Smyrna evet bazen nadir durumlarda sakatlanma olabiliyor. Hareketler bilinçsizce ve hızlı yapıldığında diz bölgesinde olabiliyor

• Hayır büyütmez. Sıkılaştırır. Toplar. Ama yediklerine dikkat etmelisin.

0|0
    0|0
  • Küçük 2 kiloluk dambıllarla yaparsan daha iyi olur ama mesela günlük düzenli çalışmalısın

0|1
    0|0
    • ille ağırlık olmalı mı ya :(

• Hayır illa ağırlık olması lazım diye bir şey yok ama daha etkili olur

• Tamam teşekkürler

• Üst bacagın cok kaslanmazsa görüntü hos olur fakat programa uyarak yapmalısın

0|0
    0|0
  • düzenli bir şekilde yaparsan faydasını gorursun ayrıca merdiven cıkmak ta etkili diye duydum. bir arkadaşım çikolata çok yerdi abartıya kaçırırdı hatta. onunda kalçaları dolgundu. çikolata yemeninde büyüttügünü duydum

0|0
    0|0
Yükleniyor...