Kapat

Abiler protein tozsuz vücut yapılırmı body ye başladım yardım?

Şimdi 3.ayım oldu ilk halime göre gelişim var düzenli besleniyorum tavuk süt yumurta falan aksatmiyorum kilom 65 yağ oranim 13.3 bu şekilde iyi bir vücut yapabilirmiyim hiç tozlara başvurmadan boyum 1.76

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten protein tozuyla istesende hayvan gibi bir vücud yapamassın patlayana kadar çalışsanda protein tozu normal yiyecekler gibidir sadece daha yoğun ve daha hızlı bir şekilde ihtiyaçları veriyor..Extra kas yapar diye bir şey yok..Cahil cahil konuşmayın vücut geliştiriciler protein tozlarıyla vücut yapmıyorlar..:))

0|0
    0|0
    • Olmasada olur yani iyi beslendikten sonra demi

• Kesinlikle ama..Eğer protein tozu alırsan antremanlardan önce ve sonra daha hızlı kana karışır kas yıkımı işlemini azaltır..

• Onun dışında başka bir işlevi yoktur

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• yavaş olan sağlıklı olandır. yağ oranın iyi kiloda iyi yaklaşık 9 ayda istediğin tipte bir vücudun olur sıkı çalışırsan

0|1
    0|0
    • Haftada 4 gün çok saglam calisiyorum ve yasıma göre saglam agirliklarla calisiyorum abi vücudum o ücgen şekle girmeye başladı kollar çok iyi gelişti trapezler falan bir gögüsler az gelisti hocamda en zor gogus çıkar diyor

• en or adonis ve karın kasıdır

• ben 2 yıldır body çalışıyorum ve hiç toza hapa bulaşmadım gayette iyiyim o tozlar haplar kalp krizi geçirtiriyor bir süre sonra bence hiç bulaşma.

0|0
    0|0
    • Aynen hocam fit bir vucudum olsun yeter öyle hayvan gbi olmam istemiyorum

• Yaparsın fakat toz kullansan daha iyi olur.Böyle çok yavaş ilerlersin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...