Kapat

6 gün oldu ayrılalı ne zaman geri dönecek bana? :(( Lütfen yardım edin!

daha önceki açtığım konulardan belki okumuşunuzdur ilişkimiz hakkında az çok bişeyler yazmıştım.sevgilimle ayrıldık hiç bişey yokken ortada hemde.ben hastaydım 4 5 gün boyunca ,en son beni arkadaşları hastaneye götürdüler 2 tane erkek arkadaşı bunu yolda arayıp haber verdiler hastaneye götürüyoruz diye telefona beni istedi gelmeme gerek var mı dedi yok dedim bende mehmet abiyle sercan var zaten dedim kapattık telefonu,sonra hastnyken arayıp onalrı sormuş nasıl falan filan diye sonra o da geldi dayanamamış,en yakın arkadaşıma hastaneden geldkten sonra kızmış bundan sonra ona bişey olduğunda ilk bana haber vericeksin falan diye bağırmış arkadaşmda çok acele oldu ben götürücektm hastaneye onlarda araba vardı onlar götürdü falan demiş.sonra gece oldu beni çok fazla aramadı hiç merak etmedi beni o günün yarını oldu sabah bi gnydn mesajı attı daha sonra gün boyunca hiç mesaj atmadı .akşam ben onun çaldğı kafeye gittim o da vardır görürüm diye ama o yoktu arkadaşları söylemniş burda falan diye sonra bana mesaj attı ben yurda giderken gezmeyi biliyosun ama mesaj atmıyosun diye sonra biraz tartştık işte ben hastyaım senin araman gerekiyor falan filan dedim ben yoğunum arayamadım sen arasydın falan dedi.13 saat boyunca beni merk etmedn sen dedm hastym ben dedim.sonra yüzük aldım ben dedim bana verdiği cevap şu boş yere almışın at çöpe gitsin dedi.sonra benim ne sorunlarım var sen biliyomusun falan dedi ebnde anlatmıyosn ki bileyim dedim sinirli olduğunda git yanımdan diyosun dedim,sonra en son şunu yazdım bundan sonra yanıma sakın gelme herkesin bi sabrı var Allah yolunu açık etsin yazdı bende cevap vermedim mesajına,o günün yarını akşam kafede gördüm bunu ben içerdeydim bu geldi ben çıktım bu gelince sonra arkdşalarım zorla girdirdiler içeriye bana bakıyordu farkediyodum hatta göz göze geldik.ben kapıdan girerken bi kaç defa göz göze geldik aramasını bekliyorum 6 gün oldu hiç mesaj atmadı :((

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• 6 gün az. eger o terkettiyse biraz koş peşinden sonra dur. ama sen terkettiysen dön

0|0
    0|0
    • o terketti az mı 6 gün kaç gün geçmesi gerekiyor ki

• peşinden hic kosmadıysan mesaj at artık

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• çok yoğun bi ilişkiniz var birbirinizi seviyosunuz ama bi o kadarda tavır yapıyosunuz ilişkinizde birinizden biri fedakarlık yapmalı anladığım kadarıyla sen yapmışsın şimdi ondan bekle

0|0
    0|0
    • bu sorunun cevabını çok merak ediyorum seviyomu beni yaa:S

• yani yanımdayken seviyor gibiydi herkesin söyledği şey boş değil sana karşı senin gibisini bulamaz falan filan diyorlar

• o zaman giderse seni kaybeder dönerse şanslıdır

Kızlar Ne Diyor 2

• Sakın arayıp sorma seviyorsa arar mesaj atar. Benimkide öyle yapıyordu yol verdim gerizekalı herif ya.

0|0
    0|0
  • sakın mesaj atma bır gun elbet arar bende bu durumdayım beklıyom

0|0
    0|0
    • kaç gün oldu senin ? 6 gün oldu benim yaa dayanamıyorum artık yaa hiç haber alamyorum başka biriolucak diye çok korkuyorum:((

• 9 gün oldu bnımde bu kadar dusunme o sensız yapabılıyosa sende onsuz yapabilirsin

• ben onun için neler yaptım yaa en çok içimi acıtanda o ailemi karşıma aldım ben herşeyden önce

Yükleniyor...