Facebook hesabınınızı kapattıktan sonra kapattıktan sonra ne kadar dayanabildiniz, en uzun süre kim kapalı tutabildi?

Eminim çoğumuzun facebook profili vardır ve yine eminim ki hepimiz facebook hesabımızı en az bir kez dondurmuşuzdur. =) benim merak ettiğim ve sormak istediğim nokta şu. kapattıktan sonra ne kadar dayanabilidiniz en uzun süre kim kapalı tutabildi? şahsen benim rekorum 15 gün. En kısa da 2 gün.. Şu bir gerçek ki facebook denen meret hayatımızın çok önemli bir parçasını kaplamış ve hayatımızdan çıktıktan sonra büyük bir boşluğa düşüyoruz. Siz ne düşünüyosunuz bu konuda

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• 3. ayım dolacak bakmıyorum

arada bi anneminkinden geziyorum ortalığı öyle açmicam

0|0
    0|0
    • en güzeli kurtulmuşsun walla insanın çok zamanını alıyo boşa geçen zamanmış gibi hissediyorum

• teşekkürler

cin olmadan adam çarpmayalım ama=)

• çarpalım çarpalım bence =) bişi olmaazz

Kızlar Ne Diyor 9

• Facebook içimizden biri oldu artık sınavlardan dolayı iki ay kapatayım dedim. Dayanamadım en fazla 20 gün Dayanabildim

0|0
    0|0
  • Fazla takılmaya başladığım zamanlar önlem almak adına böyle deniyorum kendimi En fazla 1 ay dayanmıştım sanırım.

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • 2 yıldır kapalı :( sevgılımınkını kullanıyorum beyfendı asırı kıskanclık dolayısıyla actırmıyo :)

0|0
    0|0
  • 2-3 sene filan.

0|0
    0|0
  • Soğuk sevmiyorum, feys sıcak iyi gidiyor.

0|0
    0|0
  • Kapatmadım hiç.

0|0
    0|0
  • Dun kapadim bakalim ne kadar dayanabilcem.

0|0
    0|0
    • aynen ben de bugün kapattım.. ders çalışamıorum bu facebook yüzünden kendimi derse vercem :/

• 1 ay durduğu oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• insanlar açıp kapatıp duruyorlar, sürekli arkadas sayısı değişiyor.anlam veremiyorum :(

0|0
    0|0
  • 1 ay kapattım dayanamamak değil benimkisi istesem yine kapatırım.

0|0
    0|0
  • agirlikli olarak ailem ve is arkafaslarim oldugu ve zaten surekli gorustugumuz icin hic bakmasam aklima gelmez:)

0|0
    0|0
  • 2 yıldır uğramıyorum face

0|0
    0|0
  • hic dondurmadim yillardir kullaniyorum. ama 3 ay girmedigim oldu.

0|0
    0|0
  • Sanırım 4 gün kapalı kaldı tam hatırlamıyorum ama çok durmadı kapalı halde buna eminim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...