Kızların veya erkeklerin en merak ettiği şey nedir veya sormak isteyip de soramadığınız sorular nelerdir?

Sizin herhangi bir konuda kızlar veya erkekler hakkında merak ettiğiniz şeyler veya sormak isteyipde soramadığınız sorular nedir?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• kızların piskolojisini merak ediyorum bi dedikleri ertesi gün dedikleriyle tutmaz önce yüz verirler sonra başından def ederler:)

0|1
    0|0
    • siz kızların psikolojisini hiç bir zaman pek anlayamazsınız boşverin siz karışık bunlar:))

• şimdi daha fotojenik duruyor :)sanırım ilk defa en iyi cevap seçildim. sende seçilmediysen benim sorulardan birinw yaz en iyi cevap yapıyım:))

• Aynen öyle duruyor! :))

cevabım soruna göre değişir ama ben bir göz atayım cevap verebileceğim bir sorun vardır belki:! :))

Erkekler Ne Diyor 5

• nedir bu kızlarda süslenme zayıflama merakı

0|0
    0|0
    • Kızlar ya kendini göstermek için

ya kendini güzel görmek için

ya da sevdiklerini güzel göstermek için çoğunlukla süslenirler ama kötü birşey değildir yani ebnde sürekli süslenen makyaj yapan insanımdır yani bir makyajımı eksik filan yaptım mı moralim bozulur kendimi kötü hissederim...

zayıflamak bir yandan iyidir ama yerine göre...:)

• hıhı aynen doğallığınla barışık olman daha faydalı senn için ;))

• tabii ki:)

• yetinmeyi neden unuttuk?

0|0
    0|0
  • kızlarda erkekler gıbı uzaga ıseme gıbı bır yarısma ıcınde oldumu ıc

0|0
    0|0
  • Kızları neden askere almıyorlar.

0|0
    0|1
    • onu bilemiyorum ama askere alınmış olsaydı ben gitmeyi isterdim yani:))!

• bu cevabı nasıl buldun kısasa kısas

• Güzel soru harbiden:))

Bir kız kendini gösterip beğendirmek için gidiyorsa ben ona kız demem:))

Ve bende oraya kendimi beğendirmek için gitmem sadece o ortamı yaşamak ve verilen eğitimi öğrenmek için giderim:) gidipde beğensin diye kendimi ona bir tür hareketlerde de bulunmam:) :/

• kızlar ayakta işeyebiliyor mu

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...