Kapat

Hangi spora başlamalıyım?

Boyum 170 ve 65 kiloyum. Duyanlar şaşırıyor 58 gibi duruyormuşum. Olmadı 60. Fiziğim den memnunum ama bacak kısmım incelsin istiyorum. O yüzden kilo vermek de istiyorum ama diyet yapamıyorum ben :D tatlı pek tüketmem. Kum saati vücudumun şekli. yürüyüş yapıyorum düzenli olarak. pilatese başlıycam sizce yeterli olur mu veya sadece bacak hareketlerini mi yapsam..

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• bacakların incelsin istiyorsan ip atla ve koş.

0|0
    0|0
    • Kaslı olup iyice kalınlaşsın istemiyorum

• sana kim dedi koşarsan kaslı olacağını. Bak bunlar aptal insanların uydurduğu yalanlar ve saçmalıklar. Yapman gereken şey şu: koşacaksın ve ip atlayacaksın. Bunlara kardiyo egzersizleri denir.Kardiyo egzersizlerinin amacı kondisyonunu yükseltmek ve yağları eritmektir. Yağlar eriyince bacakların daha ince ve formda olucak. Kasların biraz daha belirgenleşeceği için sen kas yaptım sanıcaksın. Halbuki eriyen yağlardan dolayı kasların daha net görnüyor olacak. Bu kadar basit.

• Teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Merhaba
    Genetik olarak bacak kaslarınız gelişmeye müsaitse bilinçsiz egzersiz daha da kalınlaşmalarına neden olur. Burada vücudunuzun alt ve üst kısımlarını simetrik / orantılı hale getirecek bir program uygulamalısınız.
    Kaldı ki, iyi tasarlanmış bir program ile diyet bir yana, daha çok yiyerek zayıflamak bile mümkün.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • yüzme

1|0
    0|0
  • yuzmeye basla

1|0
    0|0
  • kondisyon bisikleti alınabilir veya bisiklet varsa doğa sürüşü falan bacakları çalıştırıcaktır

1|0
    0|0
  • yüzme kanka :D

1|0
    0|0
  • Bir spor dalına mensub olmana gerek yok ama illa bir spor dalına başlayacaksan gel boks ve güreş öğreteyim sana :D

0|0
    0|0
  • resim varsa at bakıyım :D

0|0
    0|0
  • düzenli olsun da ne olursa olsun bir şeyler yap

0|0
    0|0
  • Skateboard.

0|0
    0|0
  • kilo biraz fazla ama yaş kaç?

0|0
    0|0
    • 18 . Sınav falan derken aldık iyice

• hmm yaşın erken ya verirsin sıkıntı yok. yürüyüş yapmayı ihmal etme bence. hergu. duzenli yuruyuş yapmalısın. ;)

• fuckboddy

0|0
    0|0
  • bisiklet en iyisi en ağır vitesde bir iki gün bin zaten anlarsın farkı

0|0
    0|0
  • Köçeklik yap ya da salsa vals tango latin dansları popoyu taş yapar bacakları at gbi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yüzmeye başla

1|0
    0|0
  • Plates vücudunu dengeler

0|0
    0|0
    • Aynen

• Benim kilom normal kilo vermedim plates yspınca ama sıkılastım birde omega 3 tabletlerden öneririm

• Bu kilo ile kum saati olmaz, ufak atın lan. Squat yap ve ip atla kesinlikle.

0|0
    0|0
    • Yok aşkım valla öyle. Omuzlarım geniş benim.

Yükleniyor...