Vücut Gelistirme, Beslenme, Ve secenekler.. Herkes davetli :)?

Arkadaslar evet son zamanlarda kafama takilan sorulardan bazilari sunlar;

Nerdeyse 1 aydir sporla ilgileniyorm ve tabiiki kiloda verdim bunun sonucunda, hep kardiyo yapiyordum sürekli hergün 70 dk felan tempolu kosu. Ama simdi düsünüyrum kasda yapsam fena olmaz, Kasi sizce sadece evde kendi vücut agirligimla ve 4 kg x2 dummble ile calisarkmi iyi ypaarim, yoksa salona gitmem dahami etkili olur? ( isin tabii finansal boyutuda var ama cokta önemli degil aslinda, yurtdisindayim bu arada )

• Dumbble, Body weight devam et
    0% (0)20% (1)20% (1)Oy Ver
  • Salona yazil, daha cok imkan vardir orda
    0% (0)80% (4)80% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• o ağırlıkta bir dumbella vücut geliştirmen imkansız, bu işle ugrasmıs birisi olarak söylüyorum evde uzun süre 25 x 2 dumbell'a kol çalıstım sadece pazuların biraz yol alır hepsi bu, bunun dısında all in one alabiliyorsan fazla alternatifin olur, aynı zamanda da 50x2 ağırlık ve ağırlık barı alman gerek göğüs ve omuz calısmak icin bunlara yerin ve masrafın yoksa da spor salonu

0|1
    0|0
    • Cok saolasin cevap icin, deniyecegim bunu. Evet su aralar kilo verme asamasindan dolayi fazla karbonhidrat almiyorm genellkle protein agirlkli besleniyorm , sorun cikarmi peki?

• Kas yoğunluğunu bilmediğimden tahmini yazıcam, yağ endeksin %26-28 arası cıkabilir bunu da %20-22 arasında tutman gerek ölçümlerden sonra o endeksi tutturman ve sonrasında vücut yapmaya baslaman lazım

• Cok tskler, tavsiylerin icn

Kızlar Ne Diyor 1

• Kesinlikle hayır, spor salonunda çok daha faydalı olur. Profesyoneller eşliğinde doğru bir şekilde. Sana beslenme programı da vereceklerdir, yani ona göre besleneceksin. Ben yedi senedir iki spor dalı ile ilgileniyorum ve insan kendini çok dinç hissediyor. Her daim fit bir vücut, yağsız! Sağlıklı, dediğim gibi yap lan. Kendine saygın olsun.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Merhaba
    Spor salonunda imkanlar tabi ki daha fazladır. Ama burada hepsinden önemlisi "iyi bir hoca" ile çalışmanız. Hocanız iyiyse, 2 tane dumbell la bile istediğiniz sonuca ulaşamanızı sağlar.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|1
    0|0
  • Valla şöyle söyleyeyim eğer ki sürekli yapacaksan salona git...yani öyle 2 3 yıl değil hayatın boyunca...
    salondaki motivasyon daha fazla ve iyi idman yapıyorsun...
    ama bırakırsan da çok fena oluyorsaun bilgin olsun...
    bu evlat gibi bir şey acısı çekilmez :)

0|1
    0|0
    • :DD ben oakdar fazla sisirmek istemiyorum vücudu :D , biraz olsun yter ama salon yatti kafama ya

• ben öküz gibi şişirdim bıraktım an felaket yaptım anc güzel karışık ya

• :DD öyle ya valla bu is :D no pain no gain :D

• Salona yazil, daha cok imkan vardir orda

0|0
    0|0
    • yazildim bugün, gittim ortam cok güzel hocamda süper, bakalim hayirlisi..

• Spor salonunda daha çok imkan olabilir ama salondaki hoca ilgisizse ne kadar veril alabilirsin
    senin kendin kas yapamıycağın anlamına gelmez salona gitmedende kas yapabilirsin
    https://www.facebook.com/GencVeFit?fref=ts takip et :)

0|0
    0|0
    • tskler , salona yazildim gine hocam cok iyi, ilgili kendiside masallah yani :D

• o iki dambıl sana yetmez. Kas yapmak kilo vermekten daha zor bence : ) Salona yazılman senin avantajına olur. her salondaki hocada çok iyi olmuyor bak bir geçmişlerine öyle hop diye yazılma

0|0
    0|0
    • Dedigim gibi yurtdisindayim, ve yazilacagim yerin hocasi 30 yildir bu isin icinde, daha önceden Arnold Schwarzennegger ile cekilmis fotolari var vücut lu iken :D

Yükleniyor...