2. haftam doldu fitness salonunda çıldıracağım ya. bir bakarmısınız?

2 haftadır düzenli spor ve diyetteyim 3 kilo verdim. Bacaklarım 3 cm belim 5 cm inceldi fakat basen 1 cm bile incelmedi? ne yapacağım ben? vücudum orantısızlığa doğru gidiyor...

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Merhaba
    Bayanlar kilo alırken en fazla basen bölgesinden alıp, verirken de en az oradan veririler. Ancak burada kas oranınızı korumanız ve yağdan kilo vermeniz çok önemli.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • basenlerı zordur eritmek ki en son eriyecek bölğelerdir:) çikolatalar birikmiş hep

0|0
    0|0
  • Fitness hocana söyle biseyler için extra hareket önerin.

0|0
    0|0
  • sporu bırak bakalım ne olacak?

0|0
    0|0
  • nereden kilo vereceğini yaptığın hareketler belirlemez zamanla bütün yağlardan kurtulursun sabır lazım kardiyo devam bu koşma olur tempolu yürüyüş olur merdiven inip çıkmak olur ya da başka bir şey

0|0
    0|0
  • Ben 2 ay koşu yaptım günde tam 26 km koştum 2 ay da 17 kilo yağ yaktım. Yağ ama. Ayrıca kas oranım arttı. Basen denilen şeyde ortadan kalktı. Bacak baldırlarım şu an ince yani 28 beden pantolon bile giyebilirim. En iyisi koşu yap çok işe yarıyor gerçekten.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler hergun kosacagim :))

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunu önceden düşünecektin, ye-iç-yat ne güzel değil mi lan? Hemen pes etti! Ben tam yeni senedir iki spor dalı ile ilgileniyorum ve o kadar dinç hissediyorum ki kendimi. Abi bunlar tüm hayatları boyunca yağ tulumu gibi dolaşıyorlar, nasıl yaşıyorlar lan?

Motivasyonun düşük, tüm gün hımbıl gibi kıç büyüttüğünüz için. Devam et, düzelecektir!

Squat yap, ip atla lan.

1|0
    0|0
    • Ya kızım bir Defol git her halttan cikiyorsun egonla besleniyorsun insanlari küçümsemek yerine insanca yorum yapabilirsin.

Yükleniyor...